הדרך הטובה לבחירת צלם חתונה
2,004 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב03 אוגוסט 2015 11:59

קטגוריה:

צילום

איך בוחרים צלם חתונה? יש, מן הסתם, תשובות שונות ורבות לשאלה זו. מאחר שאין טוב ( ויפה!) מראה עיניים, כפי שעיניכם הרואות והקוראות עדות, רצוי ומומלץ לראות תיק עבודות של הצלם, לרבות סרטוני וידיאו. מומלץ גם לבקש חוות דעת והמלצות של זוגות ששכרו את שירותיו. כדאי ורצי להתרשם באופן בלתי אמצעי מהצלם בשיחה עמו, לבחון את סגנון הצילום שלו ואת טיב השירות. ניתן גם, כמובן, לבוא ולהתרשם כיצד הוא מצלם בחתונה.

בשורה התחתונה, מה שקבוע הוא מבחן התוצאה: איכות התמונות, כמותן, התמורה לחתן ולכלה.
חשיבות היחס והשירות: נכון, אכן, שמה שייחשב בסוף כקבלת תמורה הולמת לתשלום שלכם הוא מידת שביעות רצונכם מהתמונות שבאלבום (הדיגיטאלי והמודפס), אבל ודאי גם חשובה לכם, החתן והכלה, התחושה הנעימה במהלך החתונה, שיתוף הפעולה המלא והנוח עם הצלם, נכונותו למלא את בקשותיכם במהלכה, לא להחמיץ תמונות אשר כדי לצלמן בזמן אמתי, ברגע התרחשותם, צריך להיות מרוכז, ערני ודרוך.

חתונה כאירוע חד פעמי: צלם אירועים לחתונה יכול לחזור פעמים אחדות על צילומים לפני החתונה בכלל ובמהלך צילום הקליפ בפרט אבל בחתונה עצמה לא ניתן לעשות מקצה שיפורים לחלק ניכר מהתמונות, הואיל והחתונה היא דינמית, ומה שהוחמץ לא תמיד ניתן לשחזור.

אשר על כן צלם חתונה של החברה יודע כי עליו להיות דרוך "כמו גנגסטר בליל סכינים", כפי שתיאר עצמו הסופר עמוס עוז בשעת כתיבה.

צלם חתונה עם אין-ספור קבלות: על מנת לאפשר לכם להתרשם באופן מעמיק ויסודי, כנדרש וכמקובל, מטיב העבודה של הצלם ומאיכותה, אתם מוזמנים להתוודע אל צילומי סטילס ווידיאו שהצלם של החברה ביצע.

הם שיעידו, הם שיגידו. כל תמונה היא קבלה חתומה על טיב ועל איכות. כל תמונה היא אות וסימן להשקעת מיטב הרצון והיכולת להפיק את המוצר המוגמר הטוב והמרשים ביותר. גם לאחר צילום של מאות חתונות צלמי חתונות ראויים לתארם ולמקצועם יודעים, כי הם ייבחנו, במבחן המקצועי החשוב בחייהם.

בבוקר שלמחרת... כולם עייפים... החתן והכלה יכולים, כמובן, להרשות לעצמם לישון עד מאוחר. כלום לא בוער להם.  לעומתם - זה הזמן שבו צלם חתונה ממשיך לעבוד במלוא הקצב, כדי לפתח ולערוך ולהכין את האלבומים. הציפייה לקבלת התמונות טבעית ומובנת. ככל שהציפייה לקבלת מוצר מוגמר יפה ונהדר גבוהה יותר, כך, בהתאמה, גבוהה גם הדרישה של הצלם מעצמו. יש למה לצפות

 

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל