שירי חתונות
2,253 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב18 פברואר 2016 17:17

קטגוריה:

מוזיקה

זוגות אשר עומדים בפני ארגון חתונה נדרשים לקבל החלטות בלא מעט נושאים, בכל זאת מדובר ביום הכי חשוב בחייהם או לפחות אחד הימים הכי חשובים, בוודאי שזה האירוע הגדול ביתר שהם יארגנו בחיי הזוגיות שלהם. כל דבר שהם יצטרכו לארגן באירוע, תהיה לו השפעה על הדרך בה תיראה החתונה בעיניי עצמם ובעיני האורחים שלהם, וכן באופן בו כולם יחגגו את שמחתם.שמים טבעת

אחד הדברים שזוגות צריכים לחשוב עליהם ולקבל החלטה אודותם הם בחירת שירים לחתונה. יש הסבורים שמבין כל ההחלטות שצריכים לקבל בעת ארגון החתונה, זה אחד הדברים הכי מהנים שיש, ולא מעט בחורים יטענו שזה גם אחד הדברים היחידים שהמילה שלהם משמעותית בדיוק כמו של האישה, אך זה כמובן תלוי במערכת היחסים ובאופי של שניהם.

כיצד בוחרים שירי חתונות? זו שאלה שכל אחד יציע פתרון אחר עבורה. אנחנו ננסה במאמר זה להציג כמה גישות לבחירת שירי חתונה ובפרט לשירי חופה. מה שחשוב לזכור הוא, שכל חתונה איכותית ומושקעת, חייבת להיות כזו גם בכל הקשור לשירי חתונה עצמה.

בחירת שיר חופה

ישנן 3 אפשרויות לבחירת שירי חופה:

אפשרות ראשונה – לכל זוג יש את השיר שלו, אז הם יכולים לבחור את השיר הזה. זה לא חייב להיות שיר מוכר ולא חייב להיות שיר שכולם יבינו את כוונתו, אך זה השיר של הזוג וזה היום שלהם, אז אין שום סיבה שהם לא יבחרו בו.

אפשרות שנייה – לבחור שיר קלאסי. כלומר שיר אוהב ומוכר, שאנשים מכירים. בדרך כלל זה יהיה שיר רומנטי שבוודאי כבר השמיעו לא פעם בחופות, אך זה בסדר גמור.

אפשרות שלישית – לבחור שיר פופולארי באותה תקופה. יש זוגות שמעדיפים ללכת על בחירה שאולי פחות אנשים יזכרו אותה כעבור כמה שנים אך הם ידעו בדיוק במה מדובר באותה עת. מדובר על שיר שזוכה להשמעות רבות באותה עת ברדיו. יש לא מעט אשר סבורים שבאירוע כמו חתונה זה לא נכון להשמיע שיר כזה, אך יש מי שמעדיף דווקא ללכת על שירים שהקהל יכיר בוודאות.

בחירת שירי חתונה

כשאתם בוחרים שירים לחתונה, אתם צריכים לחלק את הבחירה בין שני חלקים. יש את החלק שלפני הטקס ויש את החלק שאחרי הטקס, כשעולים על רחבת הריקודים ומתחילים לרקוד.

בחלק הראשון רצוי להשמיע שירים שלווים, שקטים, שירים שמכניסים את האורחים לחגיגה שמחה. אלו יכולים להיות שירים קובניים, שירים דרום אמריקאיים, שירי ארץ ישראלים קלאסיים, מנגינות אינסטרומנטאליות  ועוד.

בחלק השני כבר נבחר שירים שירקידו את האורחים. כאן צריך לשלב בין סגנונות שונים, בין שירים שירקידו את החבר'ה הצעירים לבין כאלה שיתאימו לאורחים המבוגרים יותר. רצוי שיהיה גיוון בין מוזיקה ישראלית לבין מוזיקה זרה, בין מוזיקת רוק למוזיקה ים תיכונית, ולא פחות חשוב, שהמוזיקה תתרומם לאט לאט, עד שהיא תגיע לפיצוץ בשעות האחרונות של האירוע, כשרק החבר'ה הצעירים נשארים על הרחבה ורוקדים בלי הפסקה.

בשביל שהאירוע יהיה מוצלח, רצוי שהתקליטן ידע בדיוק מה אתם מחפשים, מה אתם אוהבים, יהיה זמין לבקשות וידע להכיר את הקהל, כך האירוע יצליח כמו שאתם מצפים.

 

לקטגוריית מוזיקה לאירועים של חתונה בהזמנה - לחצו כאן. 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל