דברים שכדאי לזכור לגבי קייטרינג לחתונה
1,901 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב01 דצמבר 2016 18:44

החתונה הוא כנראה האירוע הכי מורכב שכל אחד מארגן מחייו וגם הכי יקר. קייטרינג לחתונה הוא אחד הגורמים הכי חשובים מהלך האירוע. אנשים זוכרים עד כמה טוב היה האוכל גם שנה לאחר החתונה ואפילו יותר. לא משנה אם האוכל היה טוב או רע -  הם יזכרו את החוויה. לכן חשוב מאוד שלא לזלזל בתהליך בחירת חברת הקייטרינג. יחד עם זאת, כאשר אתם מתכננים את החתונה, כדאי ללמוד מניסיונם של אחרים כמו גם ליישם את רשימת הטיפים הבאים.

·         התאמת אופן ההגשה לכמות האורחים – הגשה בעזרת מזנונים יכולה להוזיל לכם את עלות המנה ב 10-20 ₪ במקומות מסוימים, אבל שיטה זו בהחלט שאינה מתאימה לאירועים של 600 איש אלא יותר לאירועים של 300-400. כל חברת קייטרינג לחתונה תאמר לכם זאת.

 

·         טיפים למלצרים – כל זוג דואג לסדר מעטפות של טיפים לכל מי שצריך. חשוב מאוד לחלק את הטיפים ישירות למלצרים כי במקרים מסוימים, הם לא מקבלים אותם כי בעל חברת ההסעדה חושב שמגיע להם רק טיפים מאורחים ולא מהזוג עצמו. אז אם אתם לא רוצים שהטיפים יגיעו כתשלום נוסף לחברת הקייטרינג או האולם, חלקו אותם ישירות למלצרים והברמנים.

 

·         קירוי ייעל – כדאי לבדוק בעצמכם את הקירוי בחורף במקום בו אתם רוצים להתחתן גם אם מדובר בגן אירועים. לא כל אוהל שבונים הינו יעיל ושומר על האורחים מפני הקור כמו שצריך. אגב, פטריות חימום אינם תמיד מספיקות. אם רוח נכנסת לאוהל, ויש כמות גדולה של אנשים, זה לא יהיה יעיל מספיק. זה ממש לא נעים להסתובב בקבלת הפנים עם צלחות ולסבול מקור.

 

·           שתייה חמה -  בחורף, חשוב לדאוג לשתייה חמה לא רק בסוף החתונה עם הקינוח אלא גם בתחילת החתונה כדי שאנשים יתחממו.

 

·         אוכל טבעוני וצמחוני ברמה גבוהה – כדי שאורחים שלכם שלא נוהגים לאכול בשר ישבעו וייהנו מהאוכל, חשוב מאוד לדאוג לרמות איכותיות של אוכל טבעוני או צמחוני. שניצל תירס אינו נחשב. עדיף לדאוג למנת פסטה איכותית.

 

גלעט כושר -  מנות מסוג זה עולות יותר. לכן במקרים רבים הם אפשריות להזמנה או משלמות להזמנה רק כאשר יש ביקוש ליותר מ 10 מנות מסוג זה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל