הגדלת חזה לפני החתונה
1,494 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב13 אוקטובר 2016 01:29

נשים רבות משקיעות בטיפוח המראה שלהן לקראת החתונה שלהן

ערב החתונה הינו אחד מהערבים החשובים ביותר לנשים רבות, ולכן אנו רואים השקעה רבה בהכנות לקראתו, אשר כוללת בין היתר גם השקעה במראה החיצוני לשם הגעה למראה הרצוי בזמן החתונה. בין היתר, נשים רבות עוסקות בדיאטה, ספורט, שיזוף או שינוי צבע ותספורת שערן בכדי להיות מוכנות לקראת יום החתונה, אולם בשנים האחרונות אנו רואים עלייה במספר הנשים אשר בוחרות לעבור ניתוחים פלסטיים טרם החתונה בכדי לשפר את מה שאין ביכולתן לשפר בכוחות עצמן- את מראה האף האוזניים וכמובן החזה. במידה וכלה מעוניינת לעבור ניתוח הגדלת חזה לפני החתונה, חשוב לתכנן זאת כראוי בכדי למנוע בעיות עם תאריך החתונה עצמו.

הכרת תהליך הניתוח ומשך ההחלמה.

ניתוח הגדלת חזה הוא שם כולל לכמה הליכים שניתנים לביצוע לשם הגדלת החזה והרמתו. לקבלת מראה טוב יותר, כל ניתוח מתבצע בצורה שונה וכן צפויה אחריו תקופת החלמה שונה. לכן, מומלץ  להתייעץ עם מנתח פלסטי בטרם קובעים תאריך לניתוח או תאריך לחתונה, בכדי לוודא כי התאריכים מתאימים מבחינת זמן ההחלמה וכן זמן ההכנות, היות ויש הכנות שניתן לבצע רק לאחר ההחלמה מהניתוח, כמו תפירת השמלה. מומלץ לפנות אל הרופא כחצי שנה לפני החתונה בכדי לקבוע את זמן הניתוח, ובכדי שיישאר מספיק זמן לאחריו להחלים לחלוטין עד החתונה וכמובן לעסוק בנושאים אחרים.

ההחלמה משתנה בין כל אחת הן בתהליך והן בהחלמה

כל הליך הגדלה מוביל לתהליך החלמה שונה, כל אישה יכולה לחוות תהליך שונה מבחינת זמן ההחלמה וכן מבחינת ההרגשה מהתהליך. למרות זאת, לרוב ההחלמה מניתוח כמה אורכת כחודש, כאשר בשבוע הראשון יש לנוח במיטה ולהימנע ממאמץ, לאחר מכן ניתן לחזור לניהול חיים שגרתיים, כאשר עדיין מומלץ להימנע ממאמץ יתר ומביצוע פעילות גופנית לשבוע נוסף עד חודש. חשוב לדעת כי בזמן זה יש ללבוש חזיית ספורט לאורך כל היום והלילה, וכן ישנה הגבלה בתנועות הגוף השונות. לכן, מומלץ לבצע את הניתוח כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר רחוק ממועד החתונה עצמו.

הניתוח משפיע על בחירת שמלת כלה

הניתוח נועד בכדי להעניק לכלה מראה יותר נשי ואסתטי, ולכן הוא כמובן משפיע לא רק על המראה שלה, אלא גם על הביגוד שיחמיא לה. כאשר מדובר בעיצוב שמלת חתונה, חשוב לתכנן את ההתאמה שלה לחזה החדש מראש בכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר . ולכן מומלץ מאוד לבצע את ההגדלה עד שלושה חודשים טרם החתונה. לאחר ביצוע הניתוח וההחלמה ממנו, ניתן יהיה לבצע מדידות מדויקות לשמלה ולהתחיל בתהליך התפירה. חשוב לדעת כי ההליך משנה בצורה משמעותית בהיקפים ובגבהים של גוף האישה, ולכן יהיה קשה לחזות מה יידרש בכדי לתפור את השמלה וכן אילו גזרות יחמיאו יותר. דבר אשר הופך את עיצוב השמלה וכמובן תפירתה למסובכים יותר טרם הניתוח, וחשוב כדאי להשאיר לכך זמן לפני החתונה ולאחר תקופת ההחלמה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל