בדרך להופעה אלגנטית – הצבעים, הבדים והגזרות של חליפות חתן
2,665 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב06 יוני 2016 18:00

קטגוריה:

בגדי חתן

הצבעים: כיום חליפות חתן יכולות להיות במגוון צבעים וחלפו הזמנים שחליפות חתן הייתה רק בשחור לבן וזה היה נחשב קלאסי ונכון. היום החתנים יותר מעיזים לבחור צבעים אפורים, כחולים, חומים, לבנים ,סגולים  ועוד. אבל חלק לא פחות חשוב בבחירת החליפה זה התאמת הצבעים של החליפה כולל הנעליים וזה  חלק לא פשוט בהתחשב למגוון ענק של היום , לכן ממומלץ להיעזר ביועץ אופנה או בסטייליסט.

הבדים: שאלה חשובה לפני בחירת הבדים היא, האם החתונה תתקיים הצהריים או בערב? מאוד חשוב להתאים את הבדים לשעות היום של האירוע על מנת שהחתן ירגיש את עצמו ב"צלחת שלו". במידה וזה אירוע צהריים אפשר לבחור בדים קלילים וקיציים לעומת זאת אם זה אירוע ערב עד הבדים החליפה  תהיה פורמאלית, קלאסית, קז'ואל, בסוג הבד ואפילו הצבע.

הגזרות: כמו הבדים והצבעים גם לגזרות יש מגוון רחב. לדוגמה גזרה: פורמאלית, קלאסית, קז'ואל, מודרנית, ספורטיבית, כפרית. כל גזרה שתבחר על ידי החתן חייבת להיות מותאמת לאופי שלו והוא חייב להרגיש בה נוח ביום האירוע, יש לקחת בחשבון שהחתן ילחץ  יד ויתחבק עם אורחיו לכן הז'קט חייב להיות בדיוק במידה ולא גדול  או קטן בכמה מידות.

אקססוריז ואביזרים נלווים: להופעה מושלמת יותר היום כדי להקדיש מחשבה לבחירת נעליים תאומות לסגנון החליפיה, שעון חגורה ועניבה כך תסגרו את ההופעה שלכם פרפקט ותגיעו ליום הגדול כמו בהופעה מושלמת מתמיד.

טיפים נוספים לחתן

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל