שמלות כלה מיוחדות שידהימו את האורחים
1,494 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב24 אוגוסט 2016 11:27

קטגוריה:

שמלות כלה

יום החתונה שלך הוא יום מיוחד במינו, היום בו את יכולה להגשים את כל מה שחלמת עליו שהיית ילדה קטנה, במהלך משחק עם חברות, בו נהגתן להתגנדר עם הבגדים של האימהות ולהתהלך בשביל מלא בפרחים עם בד על השיער כדמוי להינומה. אין ספק כי זו חוויה עוצמתית, לכן עבור חוויה כזו בה כל העיניים יישאו אלייך הכלה, חשוב שתיראי במיטבך, כמו שלא נראית לעולם, אך יחד עם זאת חשוב להימנע מתחפושות ולבטא גם את האופי שלך בשמלת הכלה ובכלל במראה הכולל. את לבטח תרצי להדהים את האורחים עם שמלת כלה עדינה ומעוצבת, שלא ראו כמותה, כך תוכלי לעשות אם תעצבי את שמלת הכלה דרך מעצבי שמלות ידועים ומוכשרים, שיאפשרו לך להגשים את החלום.שמלות כלה

הדרך אל החופה

כולם מחכים לרגע הזה בו שיר החופה מתחיל להתנגן ואז הכלה יוצאת החוצה, מובלת בתפארתה עם הוריה, נחבאת אל הכלים מאחורי הינומה צנועה וכל האורחים מוחאים כפיים, מתרגשים ואפילו מזילים דמעה. זה רגע מרגש ומיוחד שכל כלה מייחלת לו, כאשר בסוף השביל היא מגיעה לבחיר ליבה, אוחזת בידיו ונושמת לרווחה כי עבר השלב המלחיץ מכל. אז בזמן שהכלה מתרגשת וצועדת לעבר החופה, האורחים הם אלו שנעצו את מבטיהם בה, בחנו אותה היטב מרגל עד ראש ומה בחנו? את השמלה איך לא?

בחירת שמלה כלה מיוחדת

ברגע ששמלת הכלה מיוחדת ומדהימה את האורחים הם בדרך כלל יגידו "איזו כלה יפה", מאחר שרוב הזמן השמלה היא זו שנותנת את כל ההופעה. נכון גם השיער והאיפור הם אלו שישנו את דעתם, אך מה שבולט ביותר זו היא כמובן שמלת הכלה, במיוחד בדרך לחופה כשהכלה מוצנעת ופניה מכוסות בהינומה. בכדי להדהים את האורחים עם שמלת כלה מיוחדת, מומלץ לחפש אחר מעצבי שמלות כלה מקצועיים, שניחנו בכישרון גדול לייצר שמלות מרהיבות שמותאמות לגוף האישה. הייחודיות של מעצבים בישראל היא שהם מקשיבים לכלה ונותנים לה את האפשרות לעשות שינויים, בהתאם לסגנון האישי שלה ולטעמה וכמובן בהתאם למידותיה. חשוב להבין כי יש מבחר גדול של שמלות, אך כל גזרה מתאימה למבנה גוף מסוים, לכן חשוב להגיע לסלון הכלות בכדי למדוד את השמלה ולא להחליט על השמלה כבר ממבט ראשון באתר האינטרנט. קחי לך יום של כיף, בחרי חברה טובה והגיעי אל מעצבי השמלות, למדידות ולבחירות יותר מושכלות.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל