חתונה בים
3,569 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 17:37

קטגוריה:

מקום האירוע

אתם מוחים דמעת התרגשות כשהשחקן הראשי בסרט הרומנטי, שזפזפתם במקרה אליו, עונד על אצבעה של אהובתו היפה את טבעת הנישואים. שמלתה הלבנה מתנוססת לרוח הגלים המתנפצים ברקע קול גועש, ושקיעה קסומה הצבועה בגווני ורוד וכתום הצובעת את כל השמיים נעלמת תחת פני הים. מעל הזוג הנשבע אמונים פרוסה חופה יפיפייה המורכבת מבדים לבנים וורדים אדומים לרגליה. האורחים היושבים על כסאות מהודרים על גבי חוף אגדי, מוחאים כפיים ומתרגשים לרגל המעמד הנדיר והבלתי נשכח... בתום הסרט, כאשר הכתוביות יורדות, אתם מחליטים פה אחד: החתונה שלנו תהיה בדיוק כמו בסרט- על חוף הים!

אין שום סיבה להשאיר את המפורט פה למעלה כתסריט מרגש של תעשיית הוליווד. גם אתם יכולים להגשים את חלומכם ולקיים את יום חתונתכם תחת שקיעה הקסומה בחוף הים, כאשר גלים מתנפצים לרקע האמירה "הרי את מקודשת לי".

 

אז כיצד מארגנים חתונה על הים?

החלום אומנם נפלא בעצם הפנטוז, אך עליכם לקחת בחשבון שהתכנון והטרחה סביב חתונה מיוחדת שכאת מצריכים המון אנרגיות ותכנונים אינסופיים לקראת המאורע. אם כן, הדברים שצריך לדאוג להם אם החלטתם לארגן חתונה בים ולא בגן אירועים או אלם כפי שרוב הציבור נוהג, הם:

1. אישור מהרשות המקומית- לא כל אדם שקם בבוקר ומתחשק לו לערוך אירוע פרטי על החוף יכול לעשות זאת מבלי לשאול ולעדכן אף אחד. דברים צריכים להתנהל מול גורמים בכירים באופן אחראי ומקצועי, כיאה לאירוע מכובד שכזה.

2. אישור מהמשטרה- מאותה סיבה ציינו קודם. כדי לא להסתבך עם החוק ושהכל יהיה עם האישורים הראויים.

3. קייטרינג- חשוב לחפש חברת קייטרינג המתמצאת באירוע שטח ושיש לה את הציוד המתאים לאירועים. כמו כן, חשוב לבדוק שהחברה מגיעה עם שולחנות וכיסאות, מפות ומפיות ועיצוב כללי. וכמובן עם צוות מלצרים צמוד המגיש את האוכל לשולחנות המוזמנים.

4. חשמל-  רצוי למצוא אזור בחוף בו יש היכן להתחבר לחשמל, הן לשם הגברה של שירי התקליטן וגם לשם קירור וחימום האוכל של חברת הקייטרינג. לוודא מראש עם אנשי המקצוע אם הם ערוכים לאירועים בתנאי שטח מען אלה. ישנה התנהלות מקצועית שונה כשאין אקוסטיקה מתאימה של קירות אולם עבור הדי ג'י או תאורה נכונה מבחינת צילום עבור הצלם.

5. אבטחה- לא בא לכם שהאירוע שלחכם יהיה בלתי נשכח מהסיבות הלא נכונות... גם כמניעה לגניבות וכיסויים וגם במקרה של פיגוע חבלני/פלילי וכל מה שעולה על רוחכם. עם כמה שזה נשמע מופרך ובלתי סביר, אין לדעת אילו הפתעות מצפות לכם ביום שלכם. גם בכניסה לאולמות וגני אירועים מוצבים מאבטחים, קל וחומר בשטח פתוח בעל מרחב גדול וציבורי.

שיטה קלה יותר היא לשכור מפיק אירועים אשר יעזור לכם מתוקף תפקידו והתמקצעותו בשטח לארגן את החתונה לפי טעמכם האישי. חשוב לזכור שגם אם אכן שכרתם מפיק, הדבר מצריך מכם לא מעט יצירתיות ומחשבה. אתם עדיין אלו שיצטרכו לקבל את ההחלטות ולבחור את הספקים, והם רבים: קייטרינג, עיצוב, אבטחה, צלם והיד עוד נטויה...,תקליטן

ולסיום תזכור לא פחות חשוב, יש לדאוג לתחום את מקום האירוע והצללה אם אתם מתכוונים להתחתן ביום שישי בצהריים, זאת מכיוון שהים הוא כאמור מקום ציבורי, ובאופן לגיטימי לחלוטין אינכם הרוחצים והמשתפים היחידים על החוף...
שיהיה הכנות קלות ובשעה טובה!

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל