השכרת מקרנים לאירועים
1,216 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב06 ספטמבר 2017 10:36

המחשבה על השכרת מקרנים לאירועים נובעת מתוך רעיון, שאנחנו רוצים להציג לקהל האורחים באירוע סרטון, מצגות, תמונות וכדומה. על מנת שנוכל לעשות את זה בצורה אפקטיבית, עלינו לבחון מספר נקודות ולשים לב לאופן בו אנחנו שוכרים בסופו של דבר מקרן לאירוע.

לפני שנציג כאן מספר פרמטרים להשכרת מקרנים לאירועים, חשוב להבהיר, אנחנו יכולים למצוא שורה של מקרנים בגדלים ומסוגים שונים, כל מה שעלינו לעשות זה לבחון איזה מהם יכול להתאים לנו, על פי אותם פרמטרים וכמובן על פי שיקולים נוספים של עלות, זמן, ניידות למקום ועוד, וכך אנחנו נוכל לשכור את המקרן הטוב ביותר עבורנו.

פרמטרים להשכרת מקרנים לאירועים

הפרמטר הראשון שאנחנו צריכים לקחת בחשבון הוא, גודל המקרן אל מול גודל המקום בו אנחנו רוצים להשתמש בו. מאחר ואנחנו רוצים, סביר להניח, שכל האורחים שלנו יוכלו ליהנות ממה שאנחנו מקרינים על המקרן, הרי שעלינו לחשב מה יהיה הגודל הנכון מבחינתנו לשכור כך שכולם יוכלו לצפות בו בצורה נוחה. אנחנו צריכים לחשב זאת על פי גודל המקום והאופן בו הוא בנוי.

הפרמטר השני, המיקום בו אנחנו מתכוונים להציב את המקרן. זה קשור ישירות לגודל ולאופי המבנה, אך עלינו לזכור, המקום בו אנחנו מתכוונים להציב את המקרן ישפיע על הדרך בה אנשים יוכלו לצפות בו, יתרה מזו, זה יכול להשפיע ברמה מסוימת על אלמנטים מסוימים שמשפיעים על התצוגה במקרן, למשל, תאורה. לכן חשוב לקבוע מראש היכן אנחנו רוצים להציב אותו.

כאן צריך לקחת בחשבון, יש מקומות שאי אפשר לשחק עם זה הרבה, כי רק באזורים מסוימים ניתן להתקין את המקרן. לעומת זאת, יש מקומות שהם יותר גמישים ואז אנחנו יכולים להציב את המקרן במקומות שונים.

הפרמטר השלישי, ניידות. בשביל ליהנות מהמקרן, וכן בשביל שנוכל ליהנות מהמקום מבלי שתהיה בעיה לוגיסטית, רצוי שנוכל להשתמש במקרן שקל לנייד אותו ממקום למקום, כך שנוכל להציב אותו במקומות שונים על פי בחירה ונוכל לקבוע היכן אנחנו רוצים להציב אותו בזמן ואחרי השימוש בו.

הפרמטר הרביעי והאחרון זה אופי השכירות. האם אנחנו מחפשים השכרת מקרנים ליום אחד או יותר, האם החברה ממנה אנחנו שוכרים את המקרן מציעה לנו את כל התפעול הלוגיסטי של המקרנים השונים, כמה מקרנים אנחנו יכול לשכור ממנה ועוד. כל פרט כזה יכול להשפיע עלינו בצורה מסוימת, הן על אופי ההשכרה והן על האירוע עצמו. 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל