ארגון מוצלח של חתונה – לבד!
1,958 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב23 ינואר 2017 22:44

פעמים רבות הכלה או החתן מבינים שחתונה היא אירוע גדול מהחיים לא רק מבחינה רגשית אלא גם מבחינה תפעולית, רק לאחר תחילת הפקת האירוע. כיוון שרוב מארגני החתונות הם אינם מפיקי חתונות מקצועיים וכיוון שרובם אינם מעוניינים להתחיל ולהוציא את מיטב כספם על מפיקי חתונות, מרביתם מקבלים החלטה ללמוד את התחום וליישם אותו בעצמם. כעת, נשאלת השאלה האם צעד זה הוא בגדר טעות או שמא הדבר ישים. התשובה לכך היא שהדבר אכן ישים באם מתכננים אותו בצורה מסודרת. במאמר זה נסביר לקוראים כיצד לנהל את החתונה באופן עצמאי ובצורה הטובה ביותר. הבה נתחיל..

 

קבלת החלטה נכונה – שימוש באפליקציית ארגון חתונות

נכון..פנייה אל מפיק חתונות היא הצעד הטוב ביותר באם יש לכם כסף מיותר ואם אתם יכולים להסתמך על אדם זר שיפיק עבורכם את כל הקשור אל אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם. נכון להיום כל הקשור אל ארגון חתונות נחלק לשניים: אלו שמחליטים להיות מארגני אירוע החתונה בעצמם ואלו שמחליטים לשכור את שירותיהם של מארגני או מפיקי חתונות. החסרונות של השכרת שירותיו של מארגן אירועי חתונה הם ההוצאה הלא קטנה והעובדה שלמרות שאותו מפיק חתונות ישתף אתכם בהחלטות החשובות ביותר, עדיין מדובר על קו סגנוני עליו הוא מחליט ועל אנשי מקצוע ספציפיים שעובדים איתו באופן קבוע. לגבי ארגון חתונה עצמי, החסרון העיקרי הוא שרוב האנשים חסרי ידע בכל הקשור אל ארגון חתונה, דבר שפעמים רבות פוגם בתוצאה הסופית. הפתרון לכל אלו הוא שימוש בכלי לתכנון חתונה, כלי שמאפשר לכל אחד להיות מארגן אירוע ולחלוש על כל הקשור אל ההוצאות ולוח הזמנים של הדפסת הזמנה לחתונה, הזמנת חברת קייטרינג , תקליטן, אולם אירועים ועוד.

 

מארגני חתונות מקצועיים בזכות אפליקציה

דוגמא ליתרונות של שימוש באפליקציה לארגון מוצלח של חתונה היא בכל הקשור אל הזמנות לחתונה. כידוע הזמנות לחתונה הן כרטיס הביקור של האירוע שלכם ולכן חשוב מאוד להחליט מהו הסכום שמקציבים לעיצובן והדפסתן של הזמנות אלו ובאיזה סגנון עיצוב אתם מעוניינים. באפליקציית ארגון חתונות, כל שצריך הוא להיכנס לקטגוריית 'הזמנות לחתונה', לבצע סינון חכם בהתאם לאיזור בארץ, לבחור באחד מאותם עסקים שמעצבים ומדפיסים הזמנות לחתונה, לרשום את שם העסק, התאריך בו מעוניינים לקבוע איתו פגישה, מקום הפגישה, התקציב עליו הוחלט למטרה זו וזהו, הכל מוכן ומסודר. המערכת תאזכר אתכם לגבי הפגישה וההוצאה תירשם באופן מסודר בטבלת ההוצאות לחתונה. דבר זה תקף גם לגבי שאר הקטגוריות, אולמות האירועים, הצלמים, שמלות הכלה, הקייטרינג, עיצוב השיער ועוד. כעת, כל שנותר לנו הוא לאחל לכם מזל טוב ובהצלחה!

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל