עיצוב חתונה לבד או עם מעצב?
5,266 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 17:18

קטגוריה:

תקציב החתונה

עיצוב חתונה היא מטלה מורכבת העלולה להכביד ולהלחיץ את רוב האנשים, מעצבים רבים מציעים לעשות שירות זה עבורכם. במאמר זה נבחן מה עדיף, עיצוב חתונה לבד, או עם מעצב?.

עיצוב חתונה לבד – יתרונות: היתרון הראשון והחשוב ביותר הוא החיסכון בכסף. עיצוב חתונה יכול לעלות החל מאלף חמש מאות שקלים ויכול להגיע עד עשרות אלפי שקלים. כך שאם אין לכם דרישות מיוחדות ואפקטים מפוצצים שאתם מעוניינים בהם אפשר לחשוב על אפשרות של עיצוב החתונה בעצמכם, או על ידי חברים מוכשרים במיוחד.

יתרון נוסף הוא שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ועושים זאת בעצמכם, בלי צורך להסביר לאדם אחר מה אתם מבקשים בדיוק, ואיך אתם רוצים שתראה החתונה שלכם – כך שאין הפתעות לא נעימות בגלל חוסר הבנה.

אם המקום בו בחרתם לערוך את החתונה הוא מקום יפה ומושקע במיוחד (כמו גני אירועים עם פריחה רבה סביב) אין צורך ביותר מידי עיצוב ותפאורה. חשוב לזכור כי עומס עיצובים עלול ליצור מראה מצועצע – ובמקרים רבים כל המוסיף גורע.

עיצוב חתונה לבד – חסרונות: עיצוב חתונה דורש זמן רב, יש להשקיע בתכנון העיצוב, קניה של הציוד וסידור של הדברים באולם או בגן האירועים שבחרתם, ביום האירוע. ברוב האולמות לא יאפשרו לכם להתחיל לעצב מוקדם יותר מאשר בוקר האירוע עצמו.

יום החתונה הוא יום לחוץ מאוד ודורש הכנות רבות. לכן סביר להניח, שהדבר האחרון שיהיה לכם חשק לעשות הוא לחשוב על עיצוב האולם או גן האירועים. קניית הציוד לצורך עיצוב האולם והשולחנות, תדרוש מכם זמן רב שלרוב אין לכם לפני החתונה בין כל הארגונים השונים.

לפעמים עדיף לקחת מעצב זול יחסית מאשר לקנות ציוד עיצוב בעצמכם שעלול להתברר כהוצאה גדולה למדי. חלק גדול מהדברים הדרושים לעיצוב אירועים הם דברים קשים להשגה, ולכן עדיך לקחת מעצב מקצועי שכבר מחזיק ברשותו ציוד רב ומגוון ממנו תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר.
בין אם תחליטו על עיצוב חתונה לבד או עם מעצב הכי חשוב שתהיו שלמים אם החלטתכם.
אז מה החלטתם?

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל