צילום חתונה - מה צריך להיות לצלם
3,272 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב03 אוגוסט 2015 12:07

קטגוריה:

צילום

צילום חתונה הוא אחד המרכיבים החשובים מאוד בחתונה. צילום חתונה הוא הדבר העיקרי שיישאר לכם כמזכרת מהחתונה שלכם, מעבר לזיכרונות שלכם. אני זוכרת את עצמי בתור ילדה קטנה נהנית מאוד לדפדף באלבום החתונה של הורי.

צילום חתונה דורש לא רק מקצועיות וכישרון צילום, אלא גם סגנון מסוים, זריזות ויכולת לתפוס רגעים קטנים וספונטאניים במהירות ובצורה ברורה ויפה.

מה צריך כדי להיות צלמים?

היום כל אחד מאתנו יכול להחזיק ברשותו מצלמה ולצלם כל דבר, אבל מה שמבדיל צלם חתונות טוב מסתם צלם חובב הוא דבר ראשון הניסיון – כבר אמרו חכמים "אין חכם כבעל הניסיון" וצלם בעל ניסיון ידע מה הרגעים החשובים ומה אסור לפספס, וכמובן מאילו בעיות להימנע כדי לא להזדקק ליצירתיות כדי לפתור אותן אחר כך.

כישרון, יש אנשים בעלי כישרון מיוחד לצילום, צילום טוב ניתן לבדוק רק על פי עבודות קודמות. חשוב לבחון צילומים של יותר מאירוע אחד שעשה הצלם, ולבדוק אם הם טובים באותה מידה. ציוד מקצועי ואיכותי, חשוב לבדוק כי הציוד בו משתמש הצלם הוא מאיכות טובה, והמצלמה היא מקצועית וכמובן שיש לו את כל הציוד הדרוש בבעלותו.

יש לוודא שהוא מביא איתו מצלמת גיבוי, באותה איכות ומקצועיות. המצלמה צריכה להיות מסוגלת להפיק צילומים טובים ואיכותיים גם בתאורה נמוכה במיוחד. יחס נעים, יום החתונה הוא יום לחוץ ומלא מתחים ממילא, הצלם הוא האדם שילווה אתכם מיד לפני ולאורך האירוע כולו, ועליכם לחייך ולהיראות במיטבכם, לכן חשוב לבחור צלם איתו אתם מרגישים בנוח, שידע להרגיע אתכם ולתת לכם תחושה רגועה ונינוחה. בנוסף חשוב לבחור בצלם מנומס ואדיב שלא ידחף ויפריע לרגעים חשובים, כמו למשל להסתיר להורים שלכם את החופה. על מנת שלא תמרחו את הזמן בצילומים לפני החתונה חשוב כי הצלם יכיר את המקום שבחרתם להצטלם בו וידע מהם המקומות היפים ביותר והיכן צפויים רגעים מיוחדים.

אפשרות נוספת שיכולה להיות בונוס הוא היכולת של הצלם להעלות תמונות נבחרות במהירות לרשת וככה להציג אותם לחתן והכלה ולבחור במהרה תמונות מועדפות לצורך מצגת או משהו דומה, אפשר להשתמש במגוון שירותי העלאת תמונות שיש ברשת.

הדבר האחרון והחשוב מאוד הוא עניין המחיר, חשוב כי המחיר לא יהיה מופרז וחורג ממסגרת התקציב שהגדרתם לעצמכם.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל