הזמנות לחתונה
3,737 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב26 אוגוסט 2015 16:03

"הזמנה לחתונה" זה לא עוד אחד משיריו של אביתר בנאי, הפעם מדובר בהחלטה גורלית אמיתית שלכם. הנה הגיע עלו היום המיוחל עליו חלמו ופנטזו הוריכם ודודיכם מזה שנים ואתם הולכים לעמוד תחת חופה ולענוד טבעות זה לזו בשבועת נצח.

הארגונים בעיצומם, הלחץ גובר, ההפקה מתחילה להפוך למורכבת ומפורטת יותר ויותר. לאחר שבחרתם את המקום המתאים לערוך בו את החתונה, מצאתם את הצלם המקצועי ביותר לתיעוד התמונות הנדירות שינצרו באלבום יוקרתי, סגרתם עם התקליטן עתיר ההמלצות שיהפוך את האירוע למקפיץ ובלתי נשכח... כעת הגיע הזמן לפרסם לכולם שהם מוזמנים לחלוק עמכם את יום שמחתכם.

 

אז מה חשוב לדעת על הזמנות?

1. כמות - ככל שכמות הזמנות רבה יותר כך הסיכוי לקבל מחיר מוזל יותר לכל הזמנה גבוה. זאת מכיוון שמכונת ההדפסה תופעל למען חומר רב יותר של דפי כרומו, פעולה אשר משתלמת מאוד לבית הדפוס ועל כן היא מסכימה לבוא לקראתכם ולהוזיל במחיר התשלום לכל הזמנה. זה לא אומר שאתם צריכים בשל כך להזמין עוד 50 מכרים שלכם, כי זה ודאי יהיה פחות משלם. כדאי לחשוב על הדיל המשתלם ביותר מול בית הדפוס.

2. סגנון- אם אתם נמנים עם אלה שאוהבים ציורי קריקטורה מדליק של החתן והכלה על גבי ההזמנה רכובים על אופנוע משנות ה70 על רקע שקיעה כתומה, כדאי לברר לפני על בית דפוס המתמקצע דווקא בהזמנות מען אלה. שיטוט מהיר האינטרנט יחשוף אתכם למאגר עצום של רעיונות מקוריים ובלתי שגרתיים שיגרמו לחיוך גדול לכל מי שישלוף את הזמנתכם מהמעטפה שתגיע בדואר.

3. דואר- אומנם הטכנולוגיה המתפתחת של היום מאפשרת לנו בלחיצת כפתור לשלוח הודעה למאות נמענים ברשימת תפוצה אחת בו זמנית, אך כשמדובר ביום חתונתכם כדאי להשיב עטרה ליושנה ולחזור למסורת של פעם אשר התנהלה בכתיבת מכתבים בדואר. אתם יודעים, התיבות המוזרות האלה שנמצאות לכל אחד מכם בכניסה לבית או לבניין.

למה?

א. כי זה הרבה יותר מכובד ורשמי לקבל באופן אישי ישירות לכתובת הפרטית שלך בבית את ההזמנה שלכם.
 

ב. כדאי ורצוי שההזמנה תישאר תלויה על המקרר של כל מוזמן לתזכורת, מה שלא יקרה אם תמתין להם אי שם בדואר נכנס בתיבת המייל הפרטית.

ג. אתם לא באמת מתכוונים להזמין את האורחים ליום המאושר והנדיר בחייכם בהודעה בלתי מחייבת בפייסבוק, נכון? זה כמעט כמו לזרוק בחורה אחרי חצי שנה של דייטים בהודעת אסמס! אז מה אם זה קרה לכם כבר, אז אחרים צריכים לסבול? אין מה לעשות, יש דברים שעדיין צריכים להתנהל עימם באופן מרובע בהתאם לציפיות והמוסכמות החברתיות, זה אחד מהם.

מה חשוב בכתיבת נוסח להזמנה?

1. ציון כל הנתונים- לא פעם קורה שבאופן מקרי ומפדח למדי נשכחים להיכתב בהזמנה הפרטים החשובים ביותר אשר לשמם כמעט נועדה ההזמנה. מרוב שאנו עסוקים בעיצוב ובמציאת הכתובות המתאימות לכל האורחים אנו מחסירים מתוכן ההזמנה פרטים כמו מקום האירוע, שם האולם, שעת חופה וקבלת פנים וגרוע מכל- התאריך. על כן, כדאי לעבור 10 פעמים אם לא יותר על הטיוטה של ההזמנה רגע לפני הדפסתה ולנסות למצוא את כל הפיקושושים העלולים להיות בלתי נעימים אם יחשפו רק לאחר הדפסתם. כמו כן, הקפידו על שגיאות כתיב בלתי מכוונות, על החסרת אותיות בשגגה ועל איות לא נכון של מילים.


2. מפה-אחד מהדברים הנצרכים ביותר כתוספת לכל הזמנה הוא הכוונה עבור האורחים כיצד להגיע למקום האירוע. ישנם לא מעט אולמות וגני אירועים אשר יביאו לכם מראש מעטפות משלהם עבור ההזמנות, כאשר על המעטפה מופיעה כבר מפת המקום.

מתחתנים? פנו עכשיו לדפוס איכות המומחים בהדפסת הזמנות לחתונה
 

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל