איך צלם חתונות צריך להתנהג
1,539 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב24 אוגוסט 2016 11:28

קטגוריה:

צילום

אירוע משמעותי כמו חתונה מתכננים כמה חודשים טובים מראש , צריך לדאוג להרבה דברים בו זמנית והכל בטווח קצר. בחירת אולם או גן אירועים, שמלה , תסרוקת , איפור חליפת חתן , די ג'יי וכמובן צלם. הבחירה בצלם מקצועי ומיומן היא לא פחות חשובה מהאוכל וכמובן מהאירוע עצמו כיוון שצלם הוא בעצם האדם הצמוד ביותר לזוג במשך כל הערב ואפילו מתחילתו. צלם צריך להבין את מי שעומד מולו לכל זוג יש העדפות כאלו ואחרות, צילומי חוץ , צילומי פנים, צילומים תוך כדי האירוע ועוד. הצלם צריך להיות קשוב , ערוך ומוכן לכל תרחיש, בקשה שהזוג רוצה.

 

צלם חתונות- עשה ולא תעשה

 

צלמי חתונה באשר הם יש לכל אחד ואחד סגנון צילום משלו, לפני שבוחרים צלם חתונות מומלץ לעבור על צילומים ועבודות שעשה ולפי כך להחלטי האם מדובר בצלם מתאים הן מבחינת הצילום, הסגנון וכמובן האישיות. צלם חתונות מקצועי הוא אחד כזה שיודע ומכיר את עבודתו היטב, גם אם מדובר בלוקיישן בעייתי וקצת מסובך הוא ידע כיצד להוציא את התמונות הטובות ביותר .לעולם אבל לעולם צלם מקצועי לא יתערב בין בני הזוג אם אין הסכמה בניהם לגבי תמונה מסוימת אבל מה שהוא כן יעשה הוא יסביר לפי דעתו המקצועית בלבד מה הוא חושב וכיצד הצילום יכול לתרום או במצבים מסוימים ימליץ לשנות מיקום, אבל לעולם הוא לא יחליט במקום הזוג מה הוא מעדיף.

 

צלם חתונות מקצועי הוא ממש כמו פסיכולוג ומדוע? ברגעי לחץ לפני חתונה לא תמיד הכל מסתדר הכלה לחוצה , החתן כבר רוצה להגיע לאולם ולשבור את הכוס ונוצרים לעיתים אי הבנות ולכן הצלם חשוב שהוא יבין, יהיה מודע לנושא הרגיש ויהיה סבלני מאד , יסביר לבני הזוג כיצד לעבור את סשן הצילומים כמה שיותר מדויק, נעים ורגוע. חשוב מאד ליצור אווירה נעימה, נינוחה ולאפשר לבני הזוג הבאים בברית הנישואין לערוך ולבצע צילומים מקצועיים, מדויקים שיוכלו להיזכר בהם בעתיד וליהנות מכל רגע.

 

ידוע שעונת החתונות הלחוצה ביותר היא בחודשים יוני ועד אוגוסט ולכן גם כאשר לצלם יש מספר צילומים באותו שבוע ואפילו לעיתים באותו יום חשוב להיערך בהתאם, לא להאיץ ולהלחיץ את בני הזוג כי אחרת זה לא יקדם את המטרה ועוד לפני טקס החופה הזוג כבר עצבני , וכעוס לכן. צלם שיודע שיש לו מספר אירועים באותה תקופה צריך למצוא אלטרנטיבות אם זה צלם נוסף שיהיה יד ימינו, או צלם אחר שיוכל להחליף אותו. רק שהזוג ייצא מרוצה ויהיה רגוע ונינוח בצילומים. כי זו המזכרת החשובה ביותר מיום החתונה.ושיתוף פעולה בין בני הזוג והצלם המלווה אותם במשך כל החתונה זה חשוב מאד ויש לכך ערך מהותי.

 

צלם צריך לדעת לזרום ולא להיות מקובע ונעול על מיקום מסוים, זווית מסוימת, וכן הלאה חשוב מאד לתת יד חופשית ולזרום יחד עם בני הזוג ולצלם ברגעים שנוח להם והם מרגישים שהצילום הוא טבעי ולא מאולץ.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל