מתנות לחתונה - מפנקים את האורחים במתנות בלתי נשכחות
3,510 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 18:33

 אחת השאלות השכיחות שנשאלות כאשר על הפרק רכישת מתנה לחתונה, "האם מביאים היום צ'ק או מתנה?". מנסים כולנו להיכנס למחשבתם של בני הזוג, שזה עתה עומד להינשא, חושבים מה ירצו לקבל עבור האירוע הגדול, יום החג אשר פותח בקול תרועה את ברית הנישואין וחיי משפחה. חושבים ומנסים לפגוע בול, לשמח חתן וכלה בנוכחות באירוע, במסיבה ובהענקת מתנות לחתונה שתהיינה שימושיות, משמחות וגם אישיות ובלתי נשכחות.

מתנות מקוריות או מה שצפוי מראש?
צ'ק לחתונה זו המתנה הכי צפויה להביא לאירוע כמו חתונה. אף אחד לא באמת יודה בזה, אבל זו המתנה שכולם רוצים לקבל במטרה לכסות את הוצאות החתונה. כיום רוב האורחים יודעים כי מנות באירועים עולים לא מעט, לכן מביאים צ'ק על סכום המכסה את המנה, ועוד קצת על מנת באמת להעניק מתנה. אם חשבתם להיות מקוריים, ולהעניק מתנה ייחודית ואישית לזוג או מפאת חוסר תזרים מזומנים אתם נאלצים להסתפק במתנה בלבד, להלן מספר רעיונות למתנה לחתונה שכל זוג ישמח לקבל:
• כלי בית וטקסטיל
• כרטיסי טיסה וחופשה
• חבילות פינוק הכוללות צימר וספא
• ערכות טיפוח לזוג
• אטרקציות בהפתעה

לא שוכחים את האורחים - מתנות שזוכרים
אתם שמחים שמצאתם את המתנה המושלמת, כזו שאף עמדה בתקציב המיועד, ועכשיו הגיע הזמן לחגוג! ערב החתונה כאן ואתם נכנסים לאולם, מברכים, נשיקות וחיבוקים, סועדים, רוקדים, אולי משתכרים, והשמחה היא גדולה כראוי באירוע כמו חתונה. לא חשוב מהי הקרבה שלכם לחתן והכלה, תופתעו לגלות ביציאה מהחגיגה מתנה הממתינה לכם, אורחים יקרים, מכיוון שאתם אהובים וכי פיניתם זמן חשוב, והגעתם לשמוח ולשמח, ועל זאת מגיע לכם הערכה ומזכרת צנועה מהאירוע.

...עבר זמן וכעת אתם בצד החוגג, מזל טוב! לא תפנקו את האורחים שכעת הגיעו לשמח אתכם ביום חגכם? ברור שכן!

להלן רעיונות נחמדים שכל אורח בחתונה שלכם ישמח לקבל, ולבטח יזכור את האירוע שלכם:

• תליונים – אין אורח שלא ישמח לקבל כאות הערכה ותודה, תליון מיוחד עם חריטה אישית שאומרת פשוט "תודה". גם מתנה שאפשר לענוד כי היא יפה, וגם מתנה שלא שוכחים.

• מניפה סינית – לאחרונה יש טרנד בחתונות להעניק לאורחים במהלך האירוע מניפות סיניות. מתנה נחמדה ושימושית באותו רגע, כאשר האורחים משמחים המניפות נפתחות באוויר ומקררות מעט את הלחות מהריקודים. הן מגיעות בדרך כלל עם הקדשה שאפשר לשמור לאחר האירוע.

• המוכר והאהוב – שקית מעוטרת של סוכריות זו המתנה הידועה, שתמיד נכונה לכל אירוע.
לסיכום, לא באמת חשוב אם אתם בצד שחוגג או בצד שהגיע לשמח, בשני המקרים מתנות לחתונה הן כיום מצרך נדרש ומבוקש, ונלקחים בחשבון בהפקת כל אירוע.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל