כמה עולה חתונה?
3,941 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 17:19

קטגוריה:

תקציב החתונה

לפני שנגשים לסגור דברים לחתונה כדאי לערוך תקציב מסודר עם הקצאה לכל דבר ודבר. איך תיצרו תקציב ראלי אם אתם לא יודעים לתמחר? ובכן בשביל זה אנחנו כאן. הבאנו לפניכם תמחור כללי של הדברים ועצות שימושיות.

אולם: זוהי בדרך כלל ההוצאה הגבוהה ביותר בחתונה. המחירים בתחום זה תלויים בעונות בהם תבחרו להתחתן וביום. ספטמבר למשל הוא החודש הכי יקר ובו ימי חמישי הם היקרים ביותר. אחר כך העונה שמיד לאחר ל"ג בעומר עד אוגוסט. מנה תנוע בערך בין 100-350 ₪ תלוי בעונה ביום ואם מדובר בגן או באולם.
שמלה: זה סעיף שיכול לעלות המון או מעט. שמלה יכולה לנוע מכמה מאות שקלים ועד עשרת אלפים שקלים. יש כלות שלא רוצות שמלה גרנדיוזית שלא מתאימה להן הן מעדיפות שמלה פשוטה מאד.

יש שקונות שמלות לבנות בחנויות פשוטות כמוח מיכל נגרין או רשתות שונות שמלה כזו תעלה בין כמה מאות לאלף. אך שמלה בעיצוב אישי או שמלה מסלון כלות תתחיל ב3000 ₪ ויכולה לעלות לעשרת אלפים שקלים. זכרי כי זו שמלה לערב אחד בלבד אך זכרי גם כי היא תלווה אותך בתמונות לאורך זמן.

צלם: עלות צילום תלויה מאד במה החבילה שבחרתם כוללת. האם יש אלבום דיגיטלי, מצלמת רחף, מספר הצלמים שיהיו, אלבום מעוצב ועוד. העלות תתחיל ב5000 ₪ ועד 10000 ₪. חשבו טוב מה אתם רוצים בצילום. האם אתם מסוג האנשים שכל הזמן מסתכלים בצילומים ווידאו? אם לא אולי לא כדאי לשים את עיקר הכסף שם.

מוסיקה: אם אתם רוצים תקליטן תאלצו להיפרד מכ3000 עד 7000 ₪ תלוי בזמן החתונה והאם זה תקליטן פרטי או מחברה כאשר תקליטן פרטי הוא הזול מבניהם. בדקו את התקליטן לפני האירוע וודאו כי יש לכם את אותו טעם במוסיקה.

עיצוב : המון זוגות מחליטים לעצב מעבר לעיצוב שמעניק האולם. הם מעצבים חופה עריכה לשולחן תאורה ועוד. עיצוב נוסף יעלה בין 2000-3000 ₪.
דברים נוספים: השאירו בתקציב מרווח לתמרון וחשבו על דברים נוספים כמו איפור ובגדים לחתן.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל