איך לבחור מפיק?
4,241 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב04 אוגוסט 2015 17:45

קטגוריה:

הפקות

ארגון של חתונה יכול להיות תהליך מהנה ומאתגר עבור חלק מן הזוגות, אך עבור זוגות אחרים התהליך דווקא עלול לעורר תחושות של לחץ ותסכול רב.

ארגון חתונה הינו משימה מורכבת למדי וכאשר התהליך נעשה בתנאים של קוצר בזמן והיכרות מועטה עם הספקים והשירותים בתחום, עלולות לצוץ הפתעות לא נעימות.

השכרת שירותיו של מפיק אירועים וחתונות יתאימו לזוגות אשר מתכננים חתונה גדולה, כזו הכוללת היקשרות עםעשרות ספקים וקבלת מאות החלטות שונות.

אירוע מסוג זה מצריך יכולת תיאום בין אותם עשרות ספקים, ידע מקצועי ויכולות סדר וארגון.

המפיק, באם תרצו, יהיה אחראי לכל אירוע החתונה – החל מבחירת הלוקיישן המתאים לכם ועד לקישוטי שולחנות האורחים.

מפיק מנוסה ומקצועי יודע לתת מענה לכל השירותים והספקים להם תזדקקו ובכך מאפשר לכם להתמקד בשמחה ובכיף שבאירוע. באם אתם מבקשים לארגן אירוע חתונה יוצא דופן כגון חתונהבחוף הים או ביער, דאגו כי לאותו האדם יהיה את הניסיון הייחודי באירוע מסוג זה. בעת בחירת מפיק אירועים המתאים לכם, רצוי לבחור באדם אשר קיבלתם עליו המלצות אמינות מחברים ובנימשפחה.במידה ואינכם מכירים מפיק שכזה, פנו לאינטרנט על מנת לקבל את המידע הדרוש לכם.

מפיק אירועים מנוסה

בחרו במפיק ששייך לחברת הפקות מנוסה וידועה והכנסו לאתר האינטרנט שלו על מנת לקבל מידע ראשוני .באתר האינטרנט של המפיק תוכלו למצוא, לרוב, סרטונים ותמונות של אירועים אשר הפיק, דבר שייסייע לכם להחליט האם אתם בכיוון הנכון. מומלץ גם לרשום את שמו של המפיק בחיפוש פשוט במנוע חיפוש על מנת לקבל עליו המלצות מזוגות אחרים,למשל, במסגרת פורומים למיניהם.

לאחר שבחרתם מפיק אשר נראה לכם מתאים, צרו עימו קשר על מנת לקבוע פגישת היכרות. מאחר והמפיק יהיה צמוד אליכם לאורך כל משך האירוע, התקשורת והכימיה בינכם לבינו היא הגורם החשוב ביותר עליו עליכם לשים דגש.

מעבר להיותו מפיק מנוסה ומקצועי, המפיק צריך לדעת לקרוא נכון את רצונותיהם של בני הזוג יחד עם מתן הנגיעה הייחודית שלו. סמכו על האינטואיציה שלכם ובאם בתום הפגישה עימו, אותו אדם נראה לכם אמין וחולק עימכם את אותו חזון האירוע, התקדמו עימו להסדרת הפרטים הטכניים.

לפני שתחתמו על חוזה, בקשו מן המפיק הצעת מחיר מסודרת אשר תכלול בתוכה את כל אותם השירותים אשר ינתנו במסגרת תפקידו. הקציבו למפיק תקציב כולל אשר ממנו אין לחרוג ובקשו ממנו לוח זמנים מסודר להפקת החתונה.

בחירת גן אירועים

דאגו לוודא כי המפיק עובד עם מגוון רחב של ספקים ושירותים על מנת שניתן יהיה לבחור את המתאים לכם ביותר. במידה ואינכם יודעים עדיין איזה סוג של אירוע תרצו, האם באולם, גן אירועים או שמא בטבע, המפיק ייסייע לכם קודם כל לאפיין את סוג האירוע המתאים לכם ורק לאחר מכן לבחור את הספקים. העלות הכספית של מפיק חתונות, המסתכמת בכמה אלפי שקלים, מתגמדת לעומת יכולתו של המפיק לחסוך לכם אלפי שקלים ויותר במהלך ארגון האירוע.

המפיק ייסייע לכם להישאר בגבולות התקציב אותם הגדרתם לעצמכם ויותר מכך, הוא אף יוכל לקבל מחיר מצוין מאותם הספקים איתם הוא עובד בקביעות ובכך לצמצם את אותו התקציב בעוד כמה אלפים טובים. כמו כן החיסכון בכסף נובע גם מיכולתו של מפיק אירועים לתעל את אותו התקציב ולחלק אותו בצורה הטובה ביותר בין הספקים והשירותים.

בסופו של דבר, אם אותו המפיק מצליח להרים עבורכם אירוע מיוחד, מקורי ואיכותי ויחד עם זאת לחסוך לכם באותם ההוצאות המיותרות, אין ספק כי משתלם להיעזר בשירות מסוג זה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל