קייטרינג פרטי לחתונות
970 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב06 מאי 2018 10:00

הפקה של חתונה בטבע, עשויה לגרור עמה הוצאות גדולות שמתחילות בכמה עשרות אלפי שקלים ועד למאות אלפים. מצד אחד חתונה בטבע, חוסכת עלויות שונות, כגון השכרת אולם או גן אירועים. היום חתונות אינטימיות יותר הן צו השעה והן אף מוצלחות יותר, חוסכות עלויות מצד אחד, אך מושקעות יותר מצד שני בכל הקשור למזון שיוגש שהוא גולת הכותרת של חתונה בסגנון אינטימי. ישנן דרכים להוזלת העלויות כמו למשל להגיש את המתאבנים באמצעות מלצרים אשר עוברים בין המוזמנים. הגשת המתאבנים על טהרת הירקות, למשל קייטרינג לחתונה, אשר תהיינה בו מנות צמחוניות, יהיה זול יותר. ניתן להכין 5 עמדות מזון, היות וקבלת הפנים בחתונה לא אמורה להכיל מגוון רב מאוד של מאכלים.

 

על מנת למצוא קייטרינג לחתונה שיתאים לצרכים שלכם, כדאי להתחיל לחשוב על תפריט מנצח. לחברות הקייטרינג, קיימים מגוון רב של תפריטים, במיוחד כאשר חברות הקייטרינג הן מוכרות בשוק מזה שנים ויש עליהן המלצות, כאשר מנהל אותן שף מוכר ובכיר.

 

קייטרינג לחתונה אינטימית הוא מושקע יותר

 

דווקא כאשר מדובר על מספר קטן של מוזמנים, אירועים קטנים הופכים לאירועים שיש בהם יותר תכנון ודורשים הקפדה יתרה על הפרטים הקטנים. באירועים אלה, כגון חתונות אינטימיות יותר, אסור לפספס ולהכין למוזמנים תפריט שלא יתאים להם, או להביא למשל אטרקציה שלא תגרום למוזמנים כל עניין. בחתונות אינטימיות, ישנה חשיבות גבוהה והשלכות על התחושה הסופית של האורח.

 

אז כיצד להצליח בחתונה באמצעות קייטרינג לאירועים?

 

אנשים שמגיעים לחתונות, מעוניינים ליהנות מהאוכל ואז מהאווירה שתהיה באירוע. זו הסיבה שהזמנה של קייטרינג לחתונה שאותה מנהל שף פרטי, יש לתת דגש על המזון שיוגש ולהקנות את האוויר הנכונה. יש לשים לב לכמה פרטים חשובים להצלחת החתונה שלכם כגון:

 

  • סוג האורחים שיגיעו לחתונה
  • סוג המזון שאתם מתכננים להגיש באירוע
  • שעת האירוע
  • התקציב
  • סוג הקינוחים שיוגשו

 

אנשים שמעוניינים לערוך אירוע כגון חתונה, גם אם האירוע יהיה באולם או גן אירועים, במלון או בטבע, יעדיפו כי האוכל שיוזמן בו, יהיה מחברת קייטרינג לחתונה. האפשרות של בחירה נכונה ומנצחת, מתוך מגוון רב של תפריטים, תהיה מוצלחת יותר, כך שגם המוזמנים וגם אתם תיהנו מהמזון האיכותי והמוקפד וממגוון מנות הפתיח והמנות העיקריות וכן הקינוח שיוגשו בחתונה שאותה אתם מתכננים בקרוב.

 

קייטרינג לחתונה- השחקן הראשי ש/לכם באירוע..

 

ישנם סוגים רבים של קייטרינג אך ניתן למר כי הקייטרינג לחתונה הינו השחקן הראשי. הרי המוזמנים לחתונה שלכם, ידברו על המזון שהוגש בה, על האווירה, אבל כמובן שהדבר הראשון שהם יביעו עליו את דעתם, יהיה המזון. זו הסיבה שיש לבחור בקייטרינג מנצח בבעלותו של שף מוכר, כזה שיש לו שם ומוניטין והמון המלצות חמות.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל