שירים באירוע כניסה לחופה ,שבירת הכוס ועוד
3,861 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 17:57

קטגוריה:

מוזיקה

שירים באירוע כמו חתונה נועדו להביע משהו לגביכם, ולגבי התפיסה שלכם על המעמד. מדובר באירוע חשוב ומשמעותי, אבל חשוב מאוד שאתם תרגישו בו בנוח ויהיה לכם נעים. גם בבחירת השירים שלכם כמו השיר איתו תכנסו לחופה או השיר שיתנגן ברקע בזמן שהחתן שובר את הכוס חשוב לבחור שירים שאתם אוהבים ומרגישים אתם בנוח.

אולם אל תשכחו כי אתם לא לבד וכי יש אורחים סביב ויש להתחשב גם בהם. הרגעים החשובים להם צריך לבחור שירים

קבלת פנים : המוזיקה בזמן קבלת הפנים צריכה ליצור אוירה נינוחה ומרגיעה, בעיקר עבור החתן והכלה שזמן ההמתנה לחופה עלול להיות מלחיץ עבורם. מצד שני גם עבור האורחים חשוב שיוכלו לשוחח ביניהם בנחת וברוגע ולא להתאמץ להתגבר על וליום גבוה ומוזיקה רועשת. שירים שקטים אך לא נוגים, או מוזיקה מרגיעה ללא מילים (אפילו פלייבקים של שירים מוכרים). יכולים להיות רקע נפלא לקבלת הפנים.

כניסה לחופה : יש מגוון רחב של צורות בהם ניתן להיכנס לחופה. יש שיבחרו בכניסה מרשימה עם אורות וזיקוקים, לכניסה כזו דרושה מוזיקה דרמטית ורועמת הרי לא תכנסו לחופה בצניחה ממטוס לצלילי שירים שקטים כמו "בקיץ הזה תלבשי לבן". אחרים לעומת זאת יעדיפו כניסה שקטה עם תחושה של ריחוף ורוחניות, במקרה כזה שירים שקטים ובעלי תוכן ומשמעות יכולים להתאים ביותר. יש זוגות רבים היום שמעוניינים להשמיע את נוסח ברכת כלה שהקליטו מראש בקולה של כלת האירוע.

שבירת הכוס : המנהג היהודי של שבירת כוס בסוף החופה נועד להזכיר את חורבנו של בית המקדש ואת העובדה שירושלים עדיין איננה בנויה, בזמן של בנית בית פרטי משותף. לכן במקרה כזה מעדיפים זוגות רבים להשמיע ברקע שיר כלשהו הקשור לירושלים.  תוכלו להחליט אם בא לכם דווקא שיר שקט או קצבי כסיום למהלך החופה שלכם.

היציאה מהחופה : חשוב להקשיב למילים של השיר אותו בחרתם ולמילים שלו, קצת חסר טעם להשמיע שיר העוסק בבגידה או במוות באירוע משמח ומלא תקווה כמו חתונה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל