הטיפים הקטנים לחתונה מושלמת
3,106 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב06 אוגוסט 2016 23:51

1.לא מוותרים על רשימות ההגעה

האירוע שלכם עתיד לעלות לא מעט כסף, כך שבעת שיש לכם הזדמנות לחסוך מעט כספים, הרי שכדאי לעשות זאת. בעת שתפגשו את מפיקי החתונה במתחם האירועים שלכם, יהיה עליכם להתחייב למספר מוזמנים שיגיעו לאירוע. כל חריגה במספר המוזמנים עלולה לחייב אתכם, אך אל דאגה – יש לכך פתרון. כל שעליכם לעשות הוא לבצע רשימות הגעה כשבוע לפני האירוע. עם רשימות ההגעה אתם יכולים לדעת בקירוב מה יהיה מספר האורחים באירוע שלכם, ועל כן להמנע מתשלום נוסף על מנות של אורחים שלא הגיעו.

 

2.הולכים לערב הטעימות

תהליך הפקת החתונה לעתים כה עמוס, עד שבני זוג רבים מעדיפים לוותר על שלבים מהותיים ובעיקר מהנים בו. ערב הטעימות במתחם האירועים שלכם הוא כנראה אחד מהשלבים המהנים והטעימים ביותר בתהליך, כך שחבל לוותר עליו. מעבר לכך, הרי שחשוב מאד שתטעמו את המנות שהאורחים שלכם הולכים לאכול באירוע שלכם. הגיעו אל ערב הטעימות רעבים, ותהנו ממגוון טעמים ומנות שף מוצלחות שממש בקרוב, יהיו פס הקול הקולינארי באירוע שלכם.

 

3.משתפים את החברים בהכנות

חתונה חוגגים רק פעם אחת בחיים, והחגיגה הזו עומדת להיות זיכרון מתוק בלבכם לכל החיים. מאחר ומדובר על זכרונות כל כך נעימים, כדאי לשלב לאורך התהליך גם את החברים הטובים שלכם, וכך לצנור את הרגעים האלו. תוכלו לשתף אותם בבחירות הספקים, בבחירת מתחם האירועים, בעיצוב השמלה, השיער והאיפור ולגבי המנות המומלצות להגיש באירוע. לבטח גם יש לכם זוגות שכבר התחתנו, כך שגם תוכלו לשאוב השראה ולקבל המלצות וטיפים אודות הפקה נכונה של האירוע.

 

4.משלבים שושבינות באירוע

אירוע החתונה סובב כולו סביב התרגשות אחת גדולה. אתם רוצים להתרגש ולרגש עוד יותר? שושבינות באירועי החתונה גורמות ללא מעט אורחים להזיל דמעה ולחייך. השושבינות יכולות אחיינות או הבנות של החברות הטובות שלכן. לטובת שלב השושבינות, הרי שצריך גם לדאוג להן למלתחה מיוחדת. שמלות לשושבינות קטנות תוכלו למצוא כיום בבתי אופנה מעוצבים, המעצבים גם עבור הקטנטנות. עם השושבינות, תשדרגו את האירוע ותיצור אפקט מרגש לכללל האורחים.

 

5.מביאים אטרקציה לאירוע

כשם שלא ניתן לערוך אירוע חתונה ללא בני זוג, כיום גם לא ניתן לערוך אירוע חתונה ללא אטרקציה שמשלבים בה. בני הזוג כיום דואגים לשלב לפחות אטרקציה אחת באירוע שמטרתה לשדרג את האירוע ולהעניק לאורחים מימד של כייף ובידור. עולם האטרקציות לאירועים הינו עולם גדול המאפשר לכם לבחור מתוך מוון עשיר של אטרקציות. תוכלו לשלב צלם מגנטים, זיקוקים, מכונות עשן, תאי קריוקי ומסיבות קונספט אל תוך הלילה. האירוע שלכם יהיה מוצלח גם ללא האטרקציה, אך עם האטרקציות לאירועים אתם מבטיחים לעצמכם אירוע בלתי נשכח שיהיה זיכרון נפלא לכם ולאורחים שלכם.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל