לקבל את האורחים למול כניסה מאוחרת
2,934 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב04 אוגוסט 2015 11:19

יש משהו בציפייה הדרוכה הזאת,בה כולם ממתינים להופעתה המפתיעה של הכלה. בעודה מתחבאת בזמן קבלת הפנים בחדר סמוך בלי שחלילה מישהו מהמוזמנים יראה אותה בטעות או כל הפואנטה תיהרס. יש בסיטואציה האת האדרה לא מקרית של "הופעת הכלה", כאילו רק לשם כך כולם הגיעו מקצוות הארץ. והרי לשם מה השקיעה ימים ולילות בחלומות על שמלת הכלה הקצפתית אותה תלבש בפאר והדר יום אחד כשתמצא את האביר על הסוס הלבן.

וזה עוד לפני שדברנו על התסרוקת והאיפור שמעצבים בכירים עבדו עליהם מעל לשלוש שעות השקעה ארוכות. למרות זאת, ישנן לא מעט כלות המעדיפות לוותר על אפקט ההפתעה ועל הכניסה המאוחרת בתחילת החופה,ודווקא לקבל את פני אורחיה עוד בזמן הבופה, בעודם נכנסים בדלת האולם, משלשלים את הצ'ק השמן שלהם לכספת ושועטים עליה בנשיקות והתלהבות.

יש לדעתן משהו חם ואישי יותר בקבלה שכזאת, זמן מסודר לקלוט ולראות מי השקיע והגיע ומי איחר ולא התייצב בזמן לשעת קבלת הפנים כי ודאי נתקע בפקקים בדרך.

אז מה עדיף לכלה - כניסה מאוחרת או מוקדמת בחתונה?
 
יתרון בכניסה מאוחרת:
1. שואו- גרם המדרגות המוביל לחופה וכל המוזמנים ממתינים בציפייה גדולה שהכלה תכנס. לפתע היא מופיע במלוא הדרה, שערה מתוח מעלה עם פרח לבן וגדול בצידו השמאלי, נעלי העקב משמיעות את נקישותיהן באופן דרמטי, חיוכה הקסום נוכח פרצופיהם המוכרים של חבריה.

פלאשים של מצלמות מכל עבר בעודה צועדת אל עבר חתנה הממתין בחופה. שני הוריה לצידה ומוסיקה רומנטית עם השיר האהוב על בני הזוג מתנגנת ברקע.
היש קסום ומיוחד מזה? הגדילו לעשות כאלה שהוסיפו זיקוקי אש רימוני עשן בצידי השביל. יש משהו הוליוודי במקצת בכל ההפקה המטורפת הזאת. כלות רבות משחזרות בראשן שוב ושוב את השלוש דקות הקסומות הללו בה היא הייתה מרכז הבמה, נראית במיטבה יותר מבכל יום אחר ועיני כולם נישאות אליה.
  
החיסרון בכניסה מאוחרת:
בדידות- כל החברים הטובים שלך מגיעים לקבלת הפנים, זוללים ומתחבקים לנוכח המפגש המלבב עם כל חברי המחזור ושאר המסגרות שהזמנתם לאירוע שלכם. השכנות והקולגות מהעבודה של אימך לא מפסיקות להחמיא לה על השמלת ערב ההולמת לגופה מאוד,וכמה היא נראית צעירה וזוהרת.

החתן מחלק כיפים, "מסתחבק" ונותן חיבוקי גברים לכל מי שרק סובב אותו ומתרגש בשבילו מהמעמד. ולבנתיים, את ממתינה לך עם עצמך בחדר סגור ומסוגר, כזה שימנע מאיש מהמוזמנים לראותך בשגגה טרם המן המתאים.את מפסידה את המפגש הראשוני של כל החברים, את ההתלהבות מהאולם.

את התגובות למראך המושקע. ופתאום את מרגישה מאוד בודדה,סופרת את הדקות עד שתצאי לחלל האוויר ותזכירי להם שאת מרכז העניינים. לא חבל?
 
היתרון בלקבל את פני האורחים בקבלת הפנים:
התערבבות בקהל- זה הזמן,לפני שתעלי אל החופה ותשבעי אמונים,לפני שהאורחים ישבו לסעוד סביב השולחנות שלהם את המנה העיקרית ולני שכל התסרוקת שלך תיהרס בריקודים ותזיעי מכל הכיוונים. זה בדיוק הזמן לקבל את פני המוזמנים,לחבק ולהתלהב יחד איתם ביום המאושר. רגע לפני שאת מתמסדת באופן רשמי.
 
החיסרון בלקבל את פני האורחים בקבלת הפנים:
אי שואו- אפקט השואו נעלם, ברגע שהאורחים נכנסים בדלתות האולם הם ישר פוגשים בפרצופך. אין ציפייה דרוכה ואין אפקט של הפתעה.
מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל