רעננה וזוהרת ביום החתונה
1,575 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב23 ינואר 2017 22:32

קטגוריה:

איפור

כדי לאפשר לזוהר הפנימי שלך לזרוח ביום החתונה, מומלץ להקפיד מבעוד מועד על טיפוח והזנה של עור הפנים. בעזרת מגוון טיפולים אסתטיים לפנים תוכלי לשוות לעור פנייך מראה רענן ובוהק, שיקרין על כולם גם במהלך האירוע וגם בתמונות שיישארו ממנו למזכרת.

מקפידים על שגרת טיפוח הפנים כבר בתקופה שלפני החתונה

כדאי להכניס את הטיפולים לשמירה על בריאות ורעננות הפנים אל שגרת הטיפוח הקבועה שלך, ולוודא כי את מקיימת אותה בחודשים שלפני החתונה. טיפוח הפנים על בסיס יומיומי יאפשר לך לשמור על עור בריא, וכך יפחית את הצורך בטיפולים אסתטיים לפנים לקראת האירוע החגיגי. כחלק משגרת הטיפוח מומלץ לעשות שימוש תדיר במוצרי קוסמטיקה המותאמים במיוחד לסוג העור שלך, ולערוך ביקור אצל קוסמטיקאית המתמחה בטיפולי פנים.

קיימים מגוון של טיפולים קוסמטיים שישוו לפנייך מראה זוהר

קיים כיום מגוון רחב של טיפולים אסתטיים לפנים, במגוון טכנולוגיות מתקדמות ורגישות. כל כלה מיועדת תוכל למצוא את הטיפול המתאים לסוג ומצב העור שלה, וכך לדאוג שייראה במיטבו ביום החתונה. ישנם טיפולי פנים המיועדים להסרת תאי עור מתים (פיליניג). בנוסף, קיימים טיפולים לניקוי עמוק של נקבוביות העור וכן לטיפול בפצעי אקנה העשויים להתפתח כתוצאה מנקבוביות סתומות או מזוהמות. לבסוף, חשוב להקפיד גם על טיפולים אסתטיים לפנים להזנת עור הפנים ולסגירת הנקבוביות שנפתחו. 

ליצירת מראה צעיר – פונים לטיפול למתיחת העור

כלות רבות מעוניינות לשוות לעצמן מראה פנים צעיר ובריא, ובוחרות לעבור טיפולים אסתטיים לפנים מסוג מתיחת עור. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות העושות שימוש בגלי רדיו או בלייזר, ניתן להחליק את מרקם העור ולעודד אותו להצמיח תאי עור חדשים ורעננים. טיפולים מסוג זה מתבצעים על ידי רופאים או אנשי מקצוע שעברו הסמכה בתחום, ומומלץ לבצע אותם פרק זמן מספק לפני יום החתונה.

טיפולי פנים עוברים רק אצל קוסמטיקאית או בעלת מקצוע מוסמכת ומנוסה

עור הפנים שלנו הנו אחד האזורים העדינים ביותר בגוף. מכיוון שהפנים עשויים לגלות רגישות שונה לחומרים קוסמטיים חדשים בהשוואה לאזורים אחרים בגוף, חשוב מאוד לעבור טיפולים אסתטיים לפנים רק אצל קוסמטיקאית או בעלת מקצוע מנוסה. כך תוכלי למנוע מצב מצער בו תתגלה רגישות או אלרגיה באזור הפנים שלך, ולא תאלצי לחפש אמצעים להסתיר את הנפיחות או האדמומיות שהתפשטה בך ממש לפני החתונה.

זכרי להשתמש גם במוצרי איפור המתאימים לעור הפנים שלך

כדי להשלים את המראה הנוצץ והמיוחד, כל כלה מקפידה על בחירת איפור כלה מקצועי בסגנון המתאים לה. לאחר שהשקעת כל כך הרבה זמן ומחשבה בטיפולים אסתטיים לפנים, חשוב במיוחד לזכור להשתמש גם במוצרי איפור המתאימים לעור הרגיש והיפה שלך. תוכלי להתייעץ עם המאפרת לגבי חומרי איפור בעלי רגישות גבוהה, וכן לערוך עמה מפגש ניסיון כדי לוודא כי חומרים אלו אינם מעוררים תגובה אלרגית או רגישות בעור פנייך. 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל