יתרונות קייטרינג לחתונה
1,461 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב14 יוני 2018 11:24

אם ניקח למשל אירוע קייטרינג לחתונה, אז באופן טבעי השירותים יכללו מנות פתיחה אותן נחלק לאורחים בזמן קבלת הפנים, ולאחר מכן ליד השולחן הם ייהנו ממנות ראשונות, עיקריות, תוספות וקינוחים, ייתכן שנוסיף עוד מנות, תלוי בסוג וגודל האירוע.

אנחנו יכולים לשפר כמובן את סוג האירוע ואת אופיו באמצעות אלמנטים ייחודים, דוגמא טאבון לאירועים. הכוונה לתנור מיוחד בעזרתו אפשר להכין לחמים ומאפים אחרים בו במקום. היום נהוג להכין באמצעות טאבון אבן פ'וקצה ומנות מאפה אחרות ייחודיות, אפילו פיצות, סמבסוק, ועוד שורה ארוכה של מאפים שונים.

מה הם היתרונות של שירותי קייטרינג לחתונה?

צריך לומר כבר בהתחלה, אי אפשר לערוך אירוע כמו חתונה, בוודאי לא חתונה גדולה, מבלי שירותי קייטרינג. אפשר לבחור סגנונות קייטרינג שונים אך לא ניתן להכין אירוע מבלי להכיל שירות שכזה. יש מי שיבחר בחברת קייטרינג רגילה, אחרים יבחרו בחברת קייטרינג גורמה, קייטרינג צמחוני או טבעוני, יהיה מי שירצה להשתמש בשירותי הכנה והגשה של מסעדה או בית קפה, אך באופן עקרוני, אי אפשר להזמין אורחים לאירוע מבלי להגיש להם תפריט מסודר.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, שירותי קייטרינג לחתונה אחראים לא רק התפריט אלא גם על סגנון ההגשה, ובמובן מסוים, הם משפיעים כך או אחרת על אופי האירוע. אם זה סגנון הגשה לשולחן אז האירוע יהיה בעל אופי מסוים, אם הסגנון יהיה הגשה באמצעות מזנון, הרי שהאירוע יהיה בעל אופי אחר. זה נכון גם לגבי סוג המנות, ברור שאירוע שמגיש אוכל קלאסי שגרתי, הוא בעל אחד לעומת אירוע שמגיש אוכל טבעוני או חלבי, הוא יהיה בסגנון מעט שונה.

כאשר אנחנו בוחנים איזה שירות קייטרינג להזמין באירוע, עלינו לקחת בחשבון נקודות שונות. למשל, כמות אורחים על פי זה תיקבע כמות המנות וכן העלויות של האירוע, סוג וגיל האורחים, אנחנו נגיש תפריט מסוים אם מדובר בחתונה בה משתתפים רק צעירים לעומת תפריט אחר אם מדובר בחתונה בה האורחים הם מבוגרים ובני משפחה.

כמו כן, תהיה השפעה על תפריט האירוע מבחינת המועד שלו, חתונה בקיץ תכלול תפריט שונה מאשר חתונה בחורף, הרבה יותר קליל, וסביר להניח שהתפריט יכלול הרבה יותר מאפיינים אשר אפשר ליהנות מהם רק בקיץ ולא בחורף.

לסיכום, כאשר אנחנו מזמינים קייטרינג לחתונה או לכל אירוע אחר, אנחנו צריכים לשים לב למגוון רחב של פרטים בשביל לייצר בסופו של דבר תפריט שיתאים לנו.

 

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל