שמלות כלה לחתונה מושלמת
1,826 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב07 מרץ 2017 16:54

קטגוריה:

שמלות כלה

מכל הדברים והפרטים שצריך לארגן, לברר ולהזמין לפני אירוע החתונה אין ספק ששמלת הכלה היא הפריט שיקבל את מירב תשומת הלב – הן בתקופת ארגון החתונה והן במהלך ערב החתונה עצמו. הכלה רוצה להיראות במיטבה ומבין כל החברות, בנות המשפחה, העמיתות לעבודה ואפילו החברות – להיות זו שידברו עליה ועל החתונה שלה למשך זמן ארוך, גם לאחר שהחתונה כבר הסתיימה ועברה. היא גם לבטח תרצה להיות חלוצה בתחום של שמלות כלה וללבוש שמלה ייחודית ומקורית שטרם נראתה בקרב החברות או בנות המשפחה שלה.

איך בחורים שמלות כלה?

כדי לבחור באופן מושלם את שמלת הכלה שהכי תתאים לה הכלה צריכה להתחשב בכמה פרמטרים חשובים. הדבר החשוב ביותר הוא הנוחות שלה. לא הרבה כלות מייחסות תשומת לב רבה לעניין הזה אבל אם חושבים על כך לעומק – אם לכלה לא יהיה נוח בשמלה שאותה היא תלבש בערב הכי חשוב בחיים שלה – הרי שכל הערב עלול להתקלקל ותישאר לכלה ממנו מזכרת לא נעימה כלל וכלל. לכן זה צריך להיות הדבר החשוב ביותר שיעמוד לנגד עיניה.

דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא לבחור שמלת כלה שתתאים לנתוני גופה של הכלה. כלות רבות מסתכלות על קטלוגים של שמלות כלה ומחליטות מראש איזו גזרה או איזה סוג של שמלה הן רוצות, מבלי לוודא קודם כל שהסוג או הגזרה האלה מתאימים לגוף שלהן. חשוב מאד להקשיב למעצב או המעצבת ולקבל מהם ייעוץ בנוגע לשמלה שתתאים לגופה של הכלה שעומדת מולם – שמלה שתטשטש את מה שדורש טשטוש ותבליט את הנתונים הטובים יותר, אלא שראוי להבליט.

מה עוד כדאי לדעת על שמלת הכלה?

כיום התחום של עיצוב שמלות כלה הוא עולם ומלואו והוא תופס נתח שוק נפרד מזה של עיצוב אופנה וטקסטיל. ישנו שימוש נרחב בבדים, עיצובים ועיטורים ייחודים, לעיתים קרובות כאלה אשר מיובאים במיוחד מחוץ לארץ כדי להרכיב את השמלה המושלמת מכל הבחינות. בנוסף ישנם כיום סוגים שונים של עיצובים ושל שמלות לכלות, בעיקר עבור כלה אשר מעוניינת להחליף שמלה במהלך הערב וללבוש שמלה נוחה יותר ומתאימה יותר לריקודים ברחבה לאחר טקס החופה והארוחה.

הכלות כיום אינן בוחלות באמצעים והן לא מוותרות על שום פרט עד שתמצאנה את השמלה המושלמת שלהן. בדרך כלל גם התקציב יהיה גבוה ואף כלה לא תתפשר על האיכות של השמלה שאותה היא תלבש בחתונה שלה, כלומר באירוע החשוב ביותר בחיים שלה. ערב החתונה הוא נקודת ציון משמעותית ביותר וכל כלה רוצה להופיע בו במיטבה, תוך שילוב מושלם בין שמלה, נעליים, הינומה, תכשיטים, עיטורים ואביזרים שידגישו את יופייה וישאירו את המראה שלה בלתי נשכח, גם לאחר שהחתונה הסתיימה והאורחים הלכו הביתה.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל