מעגל מתופפים
1,808 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב29 יולי 2015 18:29

עוד משחר ימי ההיסטוריה ומתקופות עתיקות, ידוע כי התוף הוא בין הכלים האהובים והפופולאריים ביותר שקיימים. מגוון סוגי התופים המגיעים מתרבויות שונות ברחבי העולם ממשיכים להוסיף למעגלי המתופפים את הקסם שתמיד היה להם.

מקצב מלא חיים, שמחה אמיתית ונטולת אמצעים, מגוון עצום של תופים, מחיאות כפיים ושירה משותפת – כל אלו הופכים את מעגלי המתופפים לחוויה מעשירה ומלאת צחוק והנאה אמיתית. מה הופך את מעגלי המתופפים לכל כך מצליחים? מאז שחר ההיסטוריה מהווים מעגלי המתופפים אירוע פופולארי. מה הם העקרונות החשובים השומרים על שלמותו של המנהג? במאמר הבא בדקנו ופירטנו עבורכם את הגורמים השומרים על הפופולאריות של מעגלי המתופפים ברחבי העולם כולו.

השיתוף המעגלי: צורת הישיבה במעגל מפגישה בין אנשים מכל קצוות הקשת ויוצרת אינטראקציה שלא ניתן ליצור באמצעות אף צורת ישיבה אחרת. הפניית האנרגיות כלפי פנים המעגל היא המאפשרת את ריכוז כל השמחה למרכז ויצירת אנרגיה בבחינת "שלם הגדול מסך חלקיו".

השמחה המתפרצת, שכחת הדאגות והעצמיות, ההתחברות לשיתוף הפעולה ולתחושת האחדות שומרים על שמחת חיים אמיתית בקרב כל מי שלוקח חלק במעגל עצמו.

המקצב השמח: ידוע כי לקצב יש יכולת הנעה מצטיינת. בחדרי הכושר ובהליכה, בריצה ובעבודה, במועדוני ספורט ובכל מקום אחר, מקצב מלא חיים מניע לפעולה ויוצר תחושת הנאה אמיתית. למקצב ישנן יכולות השפעה לא מודעת על חלקים מסוימים ולא מודעים במוח, המשפיעים על היכולת לחוש בטחון ושייכות, אחדות והערכה עצמית גבוהה כחלק מה-"שבט".

המקצב השמח והחברה בכוחם להשפיע על רבים.
האדם הוא יצור חברתי: האדם הוא יצור חברתי ומתוך שכך, חיברות עם האנשים הנכונים מביאה אותו לתחושות חיוביות בנוגע לעצמו. שמחת חיים עוברת במעגלי תנועה כמו אש בשדה קוצים עד כי כל משתתפי המעגל לוקחים חלק פעיל בחוויה המשותפת, מעלים את המורל יחד עם חבריהם למעגל.

במעגל מוזיקה יש אלמנטים המשככים את הניכור והבדידות ומחברים בין אנשים שאינם מכירים זה את זה כלל. החיבור מתבצע תוך זמן קצר ובלב פתוח, תודות למקצב החם ומלא החיים.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל