איך לא בוחרים צלם לחתונה
4,784 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב04 אוגוסט 2015 12:52

קטגוריה:

צילום

כל זוג שהתחתן מכיר את הנושא הבא, לרוץ בין אתרי האינטרנט, בין חברים קרובים ולבין שמועות ומשפחה ולחפש את הצלמים הטובים ביותר שאפשר לקבל לחתונה שלהם, השאלה היא, איך ללמוד מטעויות ולא לבחור לפי קריטריונים שלא עוזרים לאף אחד.

זוגות רבים יכולים לספר לכם, ישנם צלמים שאסור להם לעבוד בארץ וישנם צלמים שחבל שהם לא היחידים בארץ, איפה שהוא באמצע זו התכנית לבחירתכם, אתם צריכים לדעת איך בוחרים את הצלם ואיך בשום פנים ואופן לא בוחרים.

לפניכם דוגמאות איך לא בוחרים צלם לחתונה:אפשר לסגור בטלפון, למה להיפגש?
בהחלט אסור! אין מה לסגור בטלפון פרטים שמדובר על מישהו שאמור לקחת ולשמור מזכרות מיום החתונה שלכם. הצלם שלכם אמור להיות זה שיכיר אתכם בצורה הטובה ביותר, יש זוגות שיגידו לכם שחשוב מאוד שהצלם צריך להכיר את כל המשפחה, לפחות הקרובה ביותר, זוגות רבים הכירו את הבעיה שבתום האירוע ישנם אחים ואחיות שלא צולמו כמעט בכלל כי צוות הצלמים לא הכירו אותם ולא ידעו כלל שהם במשפחה הקרובה.

זול? שווה
לא שווה! אסור לכם "לסגור" עסקה רק משום שהיא זולה. צלמים יכולים להיות זולים לפעמים וזה בסדר אבל צריך לבדוק למה בדיוק הצלם נותן מחיר זול שכזה, האם זה מדובר ברמת הצילום? (לבדוק באם אפשר לראות עבודות קודמות!) האם משום שהם עובדים בצוות מצומצם? האם מדובר בצוות חיצוני? (פרילנסרים) חשוב מאוד לא ללכת לפי המחיר אלא אם כן ישנה הנחה כי הגעתם דרך חברים וכדומה, אל תתפשרו על מחיר שלא יעלה לכם יקר יותר לתקן את העבודה, אל תשכחו, לרוב, צילום אירוע זה לא דבר שאפשר לצלם אלא אם כן אתם מתכננים להתחתן שוב עם אותה אישה רק למען התמונות.

האתר שלו ברשת מדהים!
אז? אין קשר בין יופי המשרד לבין איכות השירות, לא בוחרים צלמים לאירוע שלכם רק בגלל שהם יודעים לנסח את עצמם בצורה יפה במשרדים שלהם, זה אותו עניין כאשר מדובר באתר האינטרנט, זה שמעצב האתר שלהם טוב, לא קשור לאיכות השירות.

"לא צריך צלם, יש לי חבר קרוב שעושה את זה.."
לא בוחרים צלם לאירוע כי הוא "חבר", גם החבר הקרוב ביותר שלכם עדיין צריך להיות צלם מקצועי, במיוחד שתמיד עדיף לבחור חברה עם גב כלכלי וניסיון שחס וחלילה לא תפספסו צילום האירוע רק משום שה"חבר" חולה, מה גם שאם חלילה הצילום לא ייעשה כהלכה, מה תעשו? תריבו עם החבר? תמיד עדיף לקחת את שירותי החברה המקצועית ולדעת שיש לכם עם מי לדבר, ולא למי להתחנף.

צילום האירוע שלכם יכול להיעשות רק פעם אחת, שמרו עליה, בחרו נכון שלא תצטרכו להיות הסיבות הבאות במאמרים הבאים.

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל