איך תבחרו קייטרינג מושלם לאירוע שלכם?
2,702 צפיות
נכתב על-ידי doseo ב06 אוגוסט 2016 23:52

באירוע החתונה שלכם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים בטוב ביותר. על מנת להבטיח לעצמכם אירוע כמו שתמיד חלמתם, הרי שאתם צריכים לבחור סוללה של ספקים שביחד תרכיב את אירוע החלומות שלכם. החשיבות של כל הספקים הינה עליונה, אך נדמה כי יש ספק אחד שחשוב במיוחד גם לכם, וגם לקהל האורחים שלכם: הקייטרינג.

 

בחיפושכם אחר קייטרינג לחתונה אתם מחפשים להתרגש, להנות ולהביא בשורה חדשה באירוע שלכם. חשוב לזכור, כי מדובר על ספק מרכזי באירוע שלכם שהולך להיות נוכח מתחילתו ועד סופו, לכן, השקיעו מאמץ והעניקו תשומת לב גדולה בחיפוש אחר הקייטרינג המושלם. הימים בהם מנה ראשונה ועיקרית היו שיא הקולינאריה בחתונות אינם עוד, כעת – מדובר על חברות הנצמדות אל הטרנדים החמים ביותר. אם כן, איך תבחרו את הקייטרינג לאירוע שלכם?

 

מה התקציב שלכם?

הדבר הראשון שכדאי להעניק לו תשומת לב הוא סוגיית התקציב. לאורך כל הפקת האירוע שלכם, אתם עתידים להוציא כספים רבים על ספקים שונים, ועל כן חשוב לחלק את התקציב באופן נבון ומושכל. כאשר מדובר על הקייטרינג, מדובר על ספק מרכזי ולכן הרשו לעצמכם להשקיע סכום נכבד לטובת העניין. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ענף האירועים רחב מאד, וכך גם שירותי הקייטרינג לחתונות. לכן, על מנת להקל עליכם את מלאכת החיפוש של קייטרינג לחתונה, הגדירו לעצמכם תקציב ועקבו אחריו.

 

איזה סוג אוכל תרצו באירוע שלכם?

דרך נוספת להגיע אל הקייטרינג המושלם שלכם היא פשוט לענות לעצמכם על השאלה: איזה סוג אוכל תרצו באירוע? כיום, ישנם סוגים שונים של קייטרינג באירועים – החל מקייטרינג אסאדו, דרך קייטרינג חלבי ועד קייטרינג טבעוני. דמיינו לעצמכם את החגיגה הקולינארית באירוע שלכם – איך היא נראית, מה האורחים יאכלו ומה יהפוך את האירוע לאירוע טעים ומשובח.

 

לאחר שתאפיינו את הקו הקולינארי באירוע שלכם, תוכלו לבחור בקלות את הקייטרינג שלכם לאחר שכבר סיננתם את פרמטר התקציב ואת סוג הקייטרינג. השלב הבא הוא שלב קריטי וחשוב. אל תפסחו על שלב ליקוט ההמלצות.

 

המלצות – הדרך לבחירת הספקים המובילים

רגע לפני שאתם חותמים חוזה עם חברת הקייטרינג שבחרתם, נסו ללקט המלצות אודות החברה וטיב השירות שלה. את ההמלצות תוכלו לבקש בדרך ישירה דרך החברה עצמה, או לחילופין, לחפש חווות דעת שונות על גבי הרשת מזוגות שכבר התחתנו. מדוע ההמלצות כל כך חשובות? דרך ההמלצות אתם יכולים לאמוד את טיב השירות והמזון, עמידה בזמנים, עמידה בציפיות ומידת שביעות הרצון של האורחים והזוג.

 

ההמלצות שתקבלו יעניקו לכם שקט נפשי ויבטיחו לכם כי עשיתם בחירה קולינארית מוצלחת באירוע שלכם. חלק ניכר מהצלחת האירוע שלכם טמון בטיב הקייטרינג, לכן, עשו ככל שביכולתכם על מנת לבחור את החברה האיכותית והטובה ביותר. בתיאבון!

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל