המדריך המלא עבור הזמנות לחתונה
2,814 צפיות
נכתב על-ידי חתונה בהזמנה ב06 מאי 2018 09:49

קטגוריה:

יום החתונה הוא יום מרגש עבור הזוג המתחתן, עבור ההורים והמשפחה, החברים הקרובים וגם עבור כלל נותני השירות העוסקים בתחום. טרם יום האירוע עצמו, יש לא מעט הכנות וסידורים, אותם מומלץ לבצע על הצד הטוב והמסודר ביותר. אחד מאותם סידורים אלו הוא ההזמנות חתונה. אומנם מדובר בפיסת נייר ועליה פרטים אך למעשה מדובר בפריט הכי חשוב כמעט באירוע כי הוא זה שמעניק את כל הפרטים למוזמנים וזה שאם יצליח להגיע למקרר הביתי, ידאג לכך שכל אורח ידע כיצד להגיע, מתי להגיע וגם להכיר את הצד שני. בשורות הבאות נסקור כמה דגשים אותם חשוב לשמור במהלך עיצוב ושליחת ההזמנות.

  • עיצוב נכון ובטוח – זוגות רבים פונים היישר אל בית הדפוס על מנת לעצב את ההזמנות ולהדפיסן. מכיוון שמדובר בעלויות לא מבוטלות וגם ישנו הכרח לדייק בכל הפרטים (לעיתים אות או ספרה אחת, עלולה להטעות את האורחים וזו טעות העתידה לעלות ביוקר). על כן ההמלצה הגורפת היא לבקש מבית הדפוס להדפיס דוגמא אחת ולשלוח לכם לאישור. הקפידו לעבור על הדוגמא מספר פעמים ובדקדקנות יתרה.
  • מעטפות - צריך או לא צריך? אולמות וגני אירועים רבים, מציעים מעטפות לזוגות המתחתנים על מנת שיוכלו להציב את ההזמנות בתוכן בקלות. במעטפות הללו קיימת מפת הגעה ולכן חשוב מאוד לבדוק עם בעלי המקום האם הם מאפשרים לקבל מעטפות או שמא עליכם להדפיס את המעטפות בעצמכם. עוד פרמטר חשוב לבדיקה הוא גודל המעטפות של בעלי האולם או גן האירועים ולוודא שלא יקרה מצב בו תדפיסו הזמנות אשר גודלן אינו מתאים למעטפות.
  • מתי שולחים – אחת השאלות החשובות היא מתי הוא הזמן הנכון לחלק ו/או לשלוח הזמנות לחתונה לכל האורחים. הנוהג הוא לעשות זאת כחודש וחצי עד חודשיים טרם האירוע. מסגרת זמן זו מאפשרת לאורחים מספיק זמן להתכונן לאירוע ולא לקבוע דברים אחרים במקום.  ישנם שני אלמנטים אותם יש לקחת בחשבון בנושא המועד. האחד הוא באם ישנם אורחים מחו"ל, יש להקפיד לשלוח את ההזמנות מוקדם יותר והאלמנט השני הוא הזמן הדרוש לכם לחלוקה כמו גם זמני דואר ישראל (במידה ואתם שולחים חלק מההזמנות בדואר).

החתונה היא היום המאושר בחיי בני הזוג וגם המלחיץ ביותר, הכנה נכונה והקפדה על הזמנות מעוצבות ומעניינות, יתרמו רבות להקלה בלחץ ולכן יש להעזר בבתי דפוס מקצועיים. זכרו, הזמנה מושלמת היא הזמנה שיש בה את כל הפרטים וגם מפת הגעה.

 

 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל