חתונה טבעונית בתל אביב
1,577 צפיות
נכתב על-ידי 1 ב26 אפריל 2018 09:22

קטגוריה:

בסוף רק הזוג ובני המשפחה זוכרים את היום המיוחד הזה, אבל דווקא חתונה טבעונית עם תפריט עשיר ומגוון שכולל שלל מאכלים מעניינים וטעימים, יכולה להיזכר בתור השיחוק של הלייף.

אז למה אתם מתלבטים כל כך? ממה אתם חוששים? יש הרבה שיקולים בקבלת החלטה האם לערוך חתונה טבעונית, עוד לפני שבכלל מוצאים את הקייטרינג שהכי מתאים לטובת העניין, ולא פשוט למצוא כאלה שהם באמת טובים.

אל תוותרו על חתונה טבעונית

קודם כל, עוד לפני המחשבה על מה יגידו ואיזה פרצופים יעשו האורחים, יש את העניין של המשפחה. כשאומרים שבני זוג מתחתנים לא רק ביניהם, אלא גם עם המשפחות, אז זה חלק מן המשמעות של העניין. בעל המאה הוא בעל הדעה ואם ההורים של בני הזוג שמים תקציב גדול למימון האירוע, הם רוצים להשפיע.

הם רוצים להיות מעורבים בבחירת אולם האירועים, בבחירת הצלם, בבחירת הדי ג'יי וכמובן גם בבחירת הקייטרינג. כדאי לעשות שיחות סביב הנושא בצורה הכי לב

 

בית ורגישה שרק אפשר עם ההורים, בהנחה ומרקם היחסים אתם עדין במיוחד, ולהסביר להם למה חשוב לכם לקיים חתונה טבעונית ולהרגיע - יש מבחר אפשרויות קולינריות שישביעו את נחת האורחים ואף יפתיעו את כולם לטובה. צריך להסביר להם שבסופו של דבר, זה האירוע שלכם, ושכמו שאתם מעריכים מאוד את התמיכה שלהם, הם צריכים להתחשב ברצונות שלכם.

עכשיו, יש את העניין של האורחים. יש אורחים שיחמיצו פנים שהם לא מקבלים את התמורה המלאה לצ'ק השמן שהם מעניקים לכם, ויתבאסו מאוד שאין ניחוחות של בשר באוויר. רבים לא יודעים, אבל דווקא קייטרינג טבעוני על שום ייחודו לעתים יקר בהרבה מבחינת מנה לאדם מאשר בקייטרינג רגיל. אז זה משהו שאתם יכולים לזרוק בקטנה למי

ששואל ותוהה.

אבל בכל מקרה, באירוע שלכם צריכים להיות אנשים שאוהבים אתכם ותומכים בכם. מי שלא מתאים לו לבוא לחתונה טבעונית – אין סיבה שיבוא ויהרוס לכם את השמחה. קשה לזכור את זה בתוך בליל הארגונים והסידורים, אבל המהות לשמה כל הטררם הזה היא ברית הנישואין של שני אנשים, וכל האנשים שיבואו לאירוע אמורים לרצות לחגוג את זה אתכם, בדרך שלכם, באווירה האישית והמיוחדת שלכם. רק אנשים שעושים מה שהם מאמינים בו באמת יכולים להיות מאושרים, אז למה לא להתחיל את חיי הנישואין ברגל ימין עם צעד שאתם רוצים בו ושלמים אתו?
 

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל