אז איך בוחרים מתחם אירועים לחתונה?
710 צפיות
נכתב על-ידי - ב29 אוקטובר 2018 16:25

קטגוריה:

הספק החשוב ביותר שתעבדו איתו לאורך אירוע החתונה שלכם הוא מתחם האירועים. לפניכם, 5 טיפים מנצחים לבחירת המקום שיקבל את התואר: הבית המארח שלכם.
 

1.האם אתם חוגגים אירוע קטן או גדול?


הסינון הראשון שיהיה כדאי לעשות הוא בדבר גודל האירוע שלכם. אם יש דבר שידוע לזוג המאורס כבר בתחילת הדרך, הוא אופי האירוע הרצוי: אירוע גדול עם מאות של מוזמנים, או אירוע בוטיקי וסולידי יותר עם מעגל מצומצם של מוזמנים. ישנם מתחמי אירועים המיועדים לאירוח של מאות ואלפי מוזמנים, אך גם מתחמים שהינם מיועדים אך ורק לאירועי בוטיק. עם הגדרת אופי האירוע שלכם, תוכלו לצאת לדרך וכך לבחון מתחמים רלוונטים בלבד.


2.אולם, גן או שילוב של שניהם?


שאלה נוספת שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא בדבר סוג המתחם: האם אתם מעוניינים באולם סגור, בגן אירועים פתוח או בשילוב של שניהם? שאלה זו צריכה להיות משודכת לשאלה נוספת והיא עונת האירוע שלכם. כידוע, במידה ותחגגו בעונת החורף, המתחם הרלוונטי אליכם הוא האולם הסגור. עם זאת, במידה ותחגגו בקיץ, תוכלו ליהנות מקבלת פנים תחת כיפת השמיים, ומהמשך החגיגה במתחם מקורה.


3.סננו אפשרויות על פי לוקיישן:


המון זוגות, ובצדק, רוצים לחגוג במקום שקרוב כמה שיותר אל מקום המגורים של המוזמנים. דרך קבע יהיו לכם אורחים מצפון, ממרכז ומדרום, אך מרבית המוזמנים שלכם יגיעו אל האירוע מאותה הנקודה פחות או יותר. כדאי להתחשב בבני המשפחה שלכם שלרוב מתגוררים באותו האזור, כמו גם במרבית החברים שלכם. כך לדוגמא, אם אתם מתגוררים בתל אביב וכל החברים והמשפחה שלכם מתגוררים באזור המרכז, תהיה זו טעות לבחור מתחם אירועים בדרום הארץ.


4.מעשרות מתחמים לחמישה:


אחרי שהפעלתם את שלושת המסננים: גודל המתחם, אופי המתחם והמיקום הגיאוגרפי של המתחם, תוכלו להתחיל לחפש את המתחמים הרלוונטים לכם. המטרה בסופו של דבר היא שתבדקו כמה מתחמים שונים באינטרנט, כאשר בסופו של דבר תגיעו לחמשת הסופיים. לאחר שיש לכם חמישה מתחמים שעונים על הצרכים שלכם, יהיה כדאי לקבוע איתם פגישה. בפגישת היכרות שכזאת תוכלו לקבל מידע על תאריכים זמינים, מחירים וביעקר להתרשם מנראות המקום.


5.הבחירה הסופית שלכם!


הצעד האחרון יהיה לבחור את המתחם הסופי שבו תארחו את אירוע האהבה שלכם. המתחם הנבחר צריך לקלוע לכל התנאים, הדרישות והצרכים שלכם – החל מהמיקום שלו ועד הקייטרינג שפועל בו. אתם מתחתנים פעם אחת בחיים, כך שהתפשרות על מתחם האירועים שלכם לא באה בחשבון. ישנן אפשרויות נוספות לחגוג אירועי חתונה כמו בטבע או על חוף הים. כך גם עם ארועים אחרים כמו אירוע המצווה, הנחגג כיום גם כאירוע של בר מצווה בכותל בעיר הבירה ירושלים. מדובר על לוקיישן מנצח, מרגש וכזה שמפגיש בין הילד הנרגש ובין המסורת היהודית.

מאמרים נוספים
+ אחרי החתונה
+ אטרקציות בחתונה
+ אטרקציות לאירועים
+ איך מגיעים?
+ איפור
+ אירועים קטנים
+ ארגון ברית /בריתה
+ בגדי חתן
+ המסיבות שלפני...
+ הפקות
+ טבעות ותכשיטים
+ ירח דבש
+ מוזיקה
+ מסורת והלכות
+ מקום האירוע
+ מתנות לחתונה
+ עיצוב שיער
+ ציוד לאירועים
+ צילום
+ צעד אחר צעד וגם קצת טיפים...
+ קייטרינג ואלכוהול
+ רשימות מוזמנים
+ שמלות כלה
+ תקציב החתונה
  • על מנת שנוכל לשחזר את הסיסמא עליכם להכניס את כתובת הדוא"ל שלכם :

    דוא"ל